Pagina 2 din 10 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 76

Subiect: Miresici de iulie 2015

Inregistrat
    17.09.2014

Implicit Re: Miresici de iulie 2015

Citat Postat de LolitaB Vezi mesajul
    Am ales ca restaurant Plaisir, desi as fi vrut la Tiara dar nu am mai gasit liber in Iulie, iar ca biserica am vrea la Sf Gheorghe, dar nu am fost inca sa vorbim, sper sa mai gasesc ora pe care o vreau.
    Sunt foarte frumoase si salile de la Plaisir, asa ca sigur vei fi multumita.
    Pentru biserica, noi am stabilit deja ora 18:00, ne-a trecut acolo in caietel, dar cand am vorbit cu fotograful ne-a spus ca ar fi mai bine sa incercam sa schimbam pentru ora 17:00, pentru a avea timp de sedinta foto. Acum, speram sa reusim sa schimbam ora, vom incerca sa ajungem duminica pentru a discuta cu preotul. Cand am fost noi pentru a stabili data la biserica, nu era nimic ocupat in iulie, am fost primii...poate ai noroc si tu sa fie libera ora pe care ti-o doresti. Oricum, noua ni s-a spus ca abia dupa Boboteaza sa mergem sa platim rezervarea datei si orei.

Succes si spor la pregatiri!

Inregistrat
    17.09.2014

Buna fetelor,

Ce ati mai facut? V-ati mai pregatit cu ceva? Nu pare sa fie prea multa activitate aici la noi in grupulet

Eu am fost sambata trecuta la o nunta unde au avut un candy-bar foarte dragut...si toate au fost atat de bune incat s-au terminat aproape instant. Noroc cu al meu "miresic", ce a trecut de cateva ori pe langa bunatati si a reusit sa-mi aduca si mie vreo 2 briose delicioase si foarte frumusele!

Ma gandeam sa aleg si eu un candy-bar si sa renunt complet sau macar partial la fructe...din ce am observat, fructele raman cam neatinse la finalul unei nunti...si dulciurile cred ca sunt pe placul tuturor.

Voi ce parere aveti?

Inregistrat
    29.07.2014

Si eu voi avea Candy Bar,imi place mult ideea si din ce am observat e apreciat de invitati.
    Cat despre fructe,nu stiu nici eu ce sa fac,ma gandeam sa optez doar pentru struguri albi si negri,banane si eventual un alt fruct.
    Portocalele,merele si alte fructe ce necesita taierea am vazut ca raman neatinse si sunt inutile(parerea mea).
    Ma gandeam si la o masa cu fructe pe langa Candy bar,cu paharele cu salata de fructe ceva de genul si pe mese sa fie doar chestiile sarate...inca nu stiu sincer.

Inregistrat
    16.10.2014

Buna fetelor, si eu sunt miresica de iulie 2015 . Am gasit restaurantul, nasii, foto si video, biserica.
    Stie cineva make-up&hairstyle la preturi decente in Bucuresti?

Inregistrat
    21.10.2012

Citat Postat de lore_florina86 Vezi mesajul
    Buna fetelor,

Ce ati mai facut? V-ati mai pregatit cu ceva? Nu pare sa fie prea multa activitate aici la noi in grupulet

Eu am fost sambata trecuta la o nunta unde au avut un candy-bar foarte dragut...si toate au fost atat de bune incat s-au terminat aproape instant. Noroc cu al meu "miresic", ce a trecut de cateva ori pe langa bunatati si a reusit sa-mi aduca si mie vreo 2 briose delicioase si foarte frumusele!
    Ma gandeam sa aleg si eu un candy-bar si sa renunt complet sau macar partial la fructe...din ce am observat, fructele raman cam neatinse la finalul unei nunti...si dulciurile cred ca sunt pe placul tuturor.
    Voi ce parere aveti?
    Eu voi renunta sigur la fructe si voi avea candy-bar, dar am fost putin uimita de preturile cerute (de la 14 lei in sus de persoana). Ai vreo recomandare pentru coafat si machiaj in Ploiesti? Eu nu mai locuiesc de 7 ani in oras si nu prea stiu ce salon sa aleg.

Citat Postat de LolitaB Vezi mesajul
    Eu voi renunta sigur la fructe si voi avea candy-bar, dar am fost putin uimita de preturile cerute (de la 14 lei in sus de persoana).
    Hey, si eu vreau neaparat candy bar. Fructe pe masa sigur nu voi pune, am fost la o nunta in week-end si nimeni, dar absolut nimeni, nu s-a uitat macar la ele. In plus fata de candy bar, as pune si un ice cream bar. Mi se pare ca se potriveste cu luna iulie. Ce ziceti?

Inregistrat
    04.09.2014

Si noi ne gandeam la candy bar...Am fost la o nunta recent si a fost ff apreciat

Inregistrat
    17.09.2014

Citat Postat de anapopa Vezi mesajul
    Hey! Eu am avut nunta anul asta insa sunt inca prezenta pt ca ma ocup d nunta finutei mele !!!si eu am avut candy bar la nunta si chiar a fost super ideea.toata lumea a papat cate ceva de acolo.si ne am bucurat .... noi ca foto l am avut pe geeorge macovei daca nu aveti fotograf...face super poze la un pret super ok. La candy bar am lucrat cu doua tipe super ok, de pe facbook,luruhandmade le gasesti..tot ele ne au facut si invitatiile plicurile de bani si meniurile .au costat putin fata de ce gasisem anterior.
    La foto am semnat deja contractul cu Daniel Gritu si sunt super incantata de el. Nasii nostri l-au avut tot pe el, anul acesta in august si mi-a placut foarte mult cum lucreaza si ce fotografii ies.
    Pentru candy bar inca nu m-am interesat prea mult de preturi...fetele cu care ai lucrat tu cam ce preturi au? Si se ocupa si de candy-bar in Ploiesti?
    La noi, restaurantul lucreaza cu cineva pentru aranjamente, meniuri, place-cards si le vom avea incluse...acum, va depinde si daca ne dorim noi alte flori, pentru ca daca vrem altceva, mai scump decat ceea ce ofera ei, vom plati o diferenta.

Pagina 2 din 10 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us