Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 13 din 13

Subiect: Targuri de nunti 2015

Inregistrat
    01.08.2015

Implicit Re: Targuri de nunti 2015

Citat Postat de andragiurgiu Vezi mesajul
    Buna miresici, stiu ca cel mai complex trag din Bucuresti este Mariage Fest de la Palatul parlamentului care se organizeaza in martie si in noiembrie in fiecare an. Apoi Ghidul Miresei in februarie, mai si octombrie
    Intr-adevar astea sunt cele mai mari si mai complete targuri. Nu stiu cum or fi cele din zona Transilvania, dar daca stai in zona de sud, sud-est a tarii mai bine tragi o fuga la Bucuresti.

Inregistrat
    28.09.2014

Eu am fost la un targ in Bucuresti.Nu am cumparat nimic din rochiile reduse,era bataie,fetele trageau de ele,nu le puneau la loc dupa ce probau...o intreaga nebunie.In schimb am fost la standurile firmelor mai mari,am lauat carti de vizita si in final am ales o casa de moda care expusese la targ,si mi-a facut rochita pe comanda,cu dantela pe care am vrut-o.A iesit minunata.

merg eu! Am fost in februarie si mai la cel mai mare si mai fain targ, ala Ghidul Miresei de la Romexpo si mi-am luat rochia. acum in octombrie vreau sa iau verighetele. e foarte tare asta de la Romexpo. Ala Mariaje Fest a fost cu bataie pe rochii si te sufocai.

Inregistrat
    26.09.2015

Buna!
    Stie cineva cand e urmatorul targ de nunti in Bucuresti?

La o simpla cautare pe google gasesti informatii despre toate targurile ce au loc in toamna aceasta. ;)
    Urmatorul este Mariage Fest in perioada 20-22 NOIEMBRIE 2015 la Palatul Parlamentului.

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us