Rezultate de la 1 la 3 din 3

Subiect: Restaurant INTEGRA

Inregistrat
    05.04.2010

Implicit Restaurant INTEGRA

Buna fetelor! Ma poate ajuta cineva cu informatii despre restaurantul Integra? Cum sunt serviciile, preturile, ce conditii iti pun, etc? Sora mea are anul acesta nunta la Integra pe data de 22 august. Din pacate, ea nu locuieste in tara si nu se poate ocupa indeaproape de organizare; vine cu aprox 2 saptamani inainte de nunta. Statea foarte linistita pana de curand cand cineva i-a spus ca nu a ales prea bine... ca sunt foarte dificili cei de acolo, ca iti impun lucruri. Ce puteti sa-mi spuneti despre asta? V-as fi foarte recunoscatoare daca mi-ati povesti experientele voastre cu restaurantul Integra.
    Pentru ca nu pot sa las lucrurile asa pana vine sora mea, am decis ca saptamana viitoare sa ma vad cu cei de acolo si sa discutam. Va multumesc anticipat!

Inregistrat
    05.04.2010

Implicit Re: Restaurant INTEGRA

Chiar nu a auzit nimeni de Integra??? Daca nu ati facut nunta acolo, poate ati fost invitati... v-as ruga macar sa imi spuneti daca servirea a fost ok, daca mancarea a fost buna... Va multumesc!

Inregistrat
    15.06.2015

Implicit Re: Restaurant INTEGRA

Buna iubitik,
    Si noi am fi interesati de Restaurant Integra pentru nunta noastra la anul. Dar nu am auzit nicio parere deocamdata despre local.
    Ati fost cumva sa discutati acolo? Cam ce cerinte v-au impus si cam cat va ajunge meniul?
    Multumesc!

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us