Pagina 10 din 11 PrimulPrimul ... 891011 UltimulUltimul
Rezultate de la 73 la 80 din 81

Subiect: Miresici de 2017

Inregistrat
    04.10.2016

Implicit Re: Miresici de 2017

Bună fetelor!
    Am o intrebare pentru voi, poate ma puteți ajuta...
    Știe cineva ceva despre American Ballroom? Am nunta acolo... și din septembrie, de când am arvunit nu am găsit nici un feedback, bun,rău... nimic. Ma stresează foarte tare, îmi este teama ca poate este ceva în neregula...
    Va rog help me !!!
    Va mulțumesc!

Inregistrat
    17.08.2010

Buna, Ana! (si Hristos a inviat! tuturor)... Daca te referi la American Ballroom din Bucuresti nu te pot ajuta si am vazut ca pe Facebook nu au rubrica de recenzii, dar iti sugerezi sa intri in albumul "Mirii American Ballroom" la cele mai recente poze si sa contactezi direct miresele de acolo. Cred ca majoritatea vor fi incantate sa iti descrie in cateva randuri experienta avuta si s-ar bucura sa le fie ceruta parerea. (Personal, am fost contactata de multe fete ca urmare a recenziilor mele pe paginile unor furnizori si m-am bucurat sa pot fi de ajutor). In caz de nu e vorba despre acest restaurant, scuze...doar pe acesta l-am gasit pe Google. PS: Parerea mea e ca salile arata minunat, sper sa fie totul ok.

Inregistrat
    29.08.2016

Cum mai stati cu pregatirile, fetelor? Noi am inceput sa impartim invitatii si ne mai uitam dupa maruntisuri. Oana, tu ai acusi nunta..sper sa fie o nunta frumoasa!

Inregistrat
    14.06.2016

Citat Postat de andreya00 Vezi mesajul
    Cum mai stati cu pregatirile, fetelor? Noi am inceput sa impartim invitatii si ne mai uitam dupa maruntisuri!
    Noi am dat sapt trecuta comanda de invitatii, dupa indelungi analize
    Am inceput sa caut pantofiori, accesorii si voal, dar inca ma uit

Oana, sper sa ai o zi minunata! E aproape!

Inregistrat
    17.08.2010

Buna, fetelor! Vad ca iar au schimbat forumul pe aici, bine ca e tot roz Nici eu nu mai am chiar mult timp pana la nunta, dar destul de multe de facut. Intre timp am primit marturiile, azi am comandat plicurile de bani si meniurile, ne mai trebuie fundite pentru masini dar mai astept sa vad cate sa iau. Atunci cand am fost la salon, mi-am dat comanda de voal la croitoreasa cu 350 lei, pentru ca cele din magazin erau de la 700 lei in sus Am inceput lectiile de dans si azi am fost la analize pentru certificatele prenuptiale. Mai am multe lucruri marunte de facut si parca sunt tot mai multe pe zi ce trece, dar noroc cu listele pe care mi le-am facut ca sa nu uit ceva.Oana, iti dorim un eveniment de vis!

Inregistrat
    29.08.2016

Ce trece timpul! IrinaAndreea cum stai cu pregatirile..si cu emotiile? Mai ai atat de putin! 4 Eu mai am 2 luni..dar parca se aglomereaza treburile.

Inregistrat
    11.08.2011

Multumesc fetelor! A trecut nunta, a trecut si luna de miere. In ziua nuntii ne-am simtit ff bine, doar saptamana de dinainte a fost mai obositoare si tensionata. Am avut 83 de persoane prezente, am dansat, am mancat ca mireasa 3 feluri de mancare (meniul a fost apreciat), dansul mirilor a fost asa mai simplut, rochia fiind mare nu avea rost sa ma chinui cu o coregrafie. Decoratiunile au aratat bine, dar mi-a cerut prea multi bani pt ele, nu faceau cat au cerut. Am preferat sa nu mai zic nimic, am platit si atat. Sa aveti un timp frumos la nunta si sa fie toate cum va doriti.

Inregistrat
    11.08.2011

Fetelor cum stati cu pregatirile? La cele care a trecut nunta cum a fost?

Pagina 10 din 11 PrimulPrimul ... 891011 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us