Pagina 5 din 11 PrimulPrimul ... 34567 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 33 la 40 din 81

Subiect: Miresici de 2017

Inregistrat
    29.08.2016

Implicit Re: Miresici de 2017

Bravo! Stai bine .. Trebuie sa ma apuc si eu de probat rochii de mireasa. Nu am mai facut nimic concret pt. nunta in ultimul timp, doar m-am uitat la modele de rochii, verighete, etc.

Inregistrat
    14.06.2016

Este anul nostru!
    Noi am reusit si am rezolvat chiar in ajun de Craciun cu fotograful si videograful. Am facut si programarea la starea civila, tot amanasem pentru ca nu stiam daca facem in alta zi sau in aceeasi zi. Pentru ca se complica totul, am lasat in aceeasi zi pana la urma, la 14.
    La machiaj/coafat as mai face programarea cat mai devreme sa fiu sigura ca voi fi multumita. Rochii inca nu am probat, modelele la verighete le stim trebuie doar sa gasim unde sa le comandam... Incet incet se aseaza lucrurile

Spor la pregatiri, miresici!

Inregistrat
    17.08.2010

Citat Postat de andreya00 Vezi mesajul
    Nu am mai facut nimic concret pt. nunta in ultimul timp, doar m-am uitat la modele de rochii, verighete, etc.
    Sa stii ca "doar uitatul" e de mare ajutor pentru ca te scuteste de mari batai de cap mai tarziu. Eu de exemplu stiu ce invitatie si marturie vreau din prima luna de cand am decis nunta, iar acum doar astept momentul potrivit sa le comandam.

Citat Postat de ioana1990 Vezi mesajul
    Este anul nostru!
    Noi am reusit si am rezolvat chiar in ajun de Craciun cu fotograful si videograful.
    Numai vesti bune! de curiozitate, v-ati decis la o culoare de decor a salii? Noi o lasam visinie cum e ea (salon Rubin) + ceva roz la flori.

Inregistrat
    29.08.2016

Vad ca au disparut mesajele de dupa data de 08.01.2017

Inregistrat
    05.10.2015

Am observat si eu acest lucru...
    De atunci si pana acum am dat comanda de verighete si am 2 optiuni la video
    Voi cum stati cu pregatirile?

Inregistrat
    17.08.2010

Buna fetelor,

Ce rau imi pare ca au disparut o multime de mesaje, dar poate vor aparea inapoi la un moment dat. Am observat ca e ceva in neregula cu forumul, iar apoi nu am mai avut timp sa intru din cauza serviciului.

Am reusit in sfarsit sa imi gasesc rochita pentru civila, dar nu pot pune poze cu ea. Pot spune ca e roz asa cum mi-am dorit si nu are tulle (nu reuseam sa gasesc unul care sa arate ok), ci organza si satin, iar tulle numai pe dedesubt cat sa stea putin infoiata. Mirelui i-a placut, deci zic ca e de bine. Si-a gasit si el sacoul pentru civila, este crem deschis. O sa fim mai luminosi ziua si pastram lucrurile mai "serioase" pentru seara.

In weekend am facut un maraton de impartit primele invitatii la parinti si familii, iar de acum vom incepe treptat sa le dam si la prieteni.

Inregistrat
    29.08.2016

Bravo, ati fost harnice!

Eu nu am mai facut nimic deosebit..am fost la targul de nunti unde am probat vreo 3 modele de rochii, dar nu m-au dat pe spate. In schimb daca pana acum eram convinsa ca vreau o rochie gen sirena, mai mulata, acum incep sa ma gandesc ca mi-ar placea si o rochie A-line.

Am fost dezamagita de cum arata in realitate invitatia pe care am vrut sa o comandam.. nu mi s-a parut finuta deloc, asa ca acum iar caut modele.

Inregistrat
    05.10.2015

Irina, eu zic ca o sa aratati foarte bine la civil

Andreya si eu am fost la targul din weekend si am ramas dezamagita de invitatii intrucat pe langa faptul ca dura enorm sa vad toate modelele, multe dintre ele nu puteau fi facute exact ca in album (ori nu aveau culorile respective pentru print, ori nu puteau personaliza plicurile).
    Ca si discount era ceva de luat in calcul, printul gratis asa ca o sa astept urmatorul targ din martie sa ma duc cu forte proaspete

Pagina 5 din 11 PrimulPrimul ... 34567 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us