Pagina 2 din 659 PrimulPrimul 12341252102502 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 5266

Subiect: Sa acceptam sa invatam

Inregistrat
    27.07.2006

Implicit Re: sa acceptam sa invatam

Citat Postat de CamyB Vezi mesajul
    Eu cred ca totusi daca mananci friptura cu piure, la piure nu-ti prea iese aia cu dintii in jos Voi ce ziceti?
    e tare!

Inregistrat
    29.11.2006

Citat Postat de alecsa Vezi mesajul
    mai eu daca am masline cu samburi, le pun in furculita si dupa in farfurie...

la astfel de mese ar tb sa fie masline fara samburi....

pai am fost la o nunta si la aperitiv erau masline cu sambure.si eu tot asa am facut .am pus samburele in furculita si l-am lasat pe farfurie.dar nu stiu dc e corect.

Inregistrat
    29.11.2006

Citat Postat de CamyB Vezi mesajul
    Eu cred ca totusi daca mananci friptura cu piure, la piure nu-ti prea iese aia cu dintii in jos Voi ce ziceti?

ai dreptate.eu m-am referit doar la friptura si atat , fara garnitura.

Inregistrat
    02.06.2006

eu pap cu dintii in sus...ca doar nu m-oi intepa ...cat depsre masline...tot asa ma ajut de furculita, desi la o masa festiva nu pui samburi, asa cum nu pui nici peste cu oase, sau copane in loc de piept de pui...
    voi cum mancati pizza? eu una nu suport sa mananc cu furculitza..nu ca as considera ca e greu, dar nu imi place...parca e mai savuroasa papata felie cu felie cu mana....

Inregistrat
    29.11.2006

Citat Postat de Angisor Vezi mesajul
    eu pap cu dintii in sus...ca doar nu m-oi intepa ...cat depsre masline...tot asa ma ajut de furculita, desi la o masa festiva nu pui samburi, asa cum nu pui nici peste cu oase, sau copane in loc de piept de pui...
    voi cum mancati pizza? eu una nu suport sa mananc cu furculitza..nu ca as considera ca e greu, dar nu imi place...parca e mai savuroasa papata felie cu felie cu mana....

si eu la fel.mama ce pofta mi-ai facut

Inregistrat
    29.08.2006

deci nimeni nu stie sg sg...mie una mi s pare mai elegant sa manaci cu dintii in sus....
    cat despre pizza o mananc cu tacamuri, mai putin pe cea facuta de mine, acasa!

Inregistrat
    20.04.2006

Citat Postat de alecsa Vezi mesajul
    mai eu daca am masline cu samburi, le pun in furculita si dupa in farfurie...

la astfel de mese ar tb sa fie masline fara samburi....
    Am citit intr-o carte cu bunele maniere ca se pune in furculita si apoi in farfurie...
    O astfel de carte te ajuta in multe situatii...

Inregistrat
    20.04.2006

Citat Postat de Angisor Vezi mesajul
    Cu mana...in stil italian asa este..intr-o vreme o mancam numai cu tacamuri...Dar in ultima vreme numai cu mana mananc...Imi place mai mult

Pagina 2 din 659 PrimulPrimul 12341252102502 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us