Pagina 13 din 13 PrimulPrimul ... 3111213
Rezultate de la 97 la 101 din 101

Subiect: Nunta in 2006

Implicit Re: Lumanari de cununie

salut eli
    din cate stiu eu lumanarile si buchetul miresei le cumpara nasii...cel putin la mine asa a fost...de ce te framanti tu?...uite...iti dau un pont...cei care mi-au facut aranjamentul pt sala (flori, huse, baloane...etc) mi-au facut si lumanarile si buchetul si au iesit SUPER! (daca vrei sa le vezi sunt in album la mine cateva poze) .... dar poti gasi lumanari in orice magazin cu rochii si accesorii de nunta numai ca o nu cred sa gasesti ceva cu flori naturale...sau poti sa iti cumperi lumanarile si sa mergi la o florarie sa-ti pui pe ele aranjamentul floral (majoritatea florariilor fac asta)

bafta multa si spor la pregatiri

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de Eli
    Buna tuturor ,

Sunt Eli si am nunta pe 4 noiembrie. Rugamintea mea este daca poate cineva sa-mi spuna unde gasesc lumanari de cununie si un pret informativ.
    Va multumesc
    Intreaba la orice florarie. Daca vrei sa fie superbe du-te in piata Amzei, dar asteapta-te si la preturi pe masura. Lumanarile in sine le au ei.

Inregistrat
    12.07.2006

Citat Postat de Eli
    Buna tuturor ,

Sunt Eli si am nunta pe 4 noiembrie. Rugamintea mea este daca poate cineva sa-mi spuna unde gasesc lumanari de cununie si un pret informativ.
    Va multumesc
    Buna Eli.. eu recomand cu caldura P-ta Amzei.. daca vrei iti trimit in pm mai multe detalii... De ex. sor`mea a facut acolo lumanarile cand a fost nasa s au costat-o 3 sau 3,5 mil .. trand+crini ... mie pretul comparativ cu calitatea mi se par super ok...

Ps. Au mai fost fete care s-au dus acolo de pe forum.. si au fost super multumite :P

Inregistrat
    13.02.2007

Implicit Re: Nunta in 2006

Citat Postat de moreanum Vezi mesajul
    buna
    eu ca mireasa de Dambovita o sa cumpar cocardele.nasa pregateste lumanarile si buchetele.
    Masinikle eu o sa impodobesc cu funde mari di plastic( ca ornamentele din buchetele de flori) ---pampoane si cu buchetele de flori
    Oricum mai astept si alte sugestii
    Buna! Am si eu nunta in septembrie 2007 tot la Dambovita!Cum a fost?Eu sunt ingrijorata din cauza salii.vom fi cam 80 de pers.ce zici?suntem multi,putini?
    Cu ti s-a parut servirea?dar mancarea,...
    scuze ca te bombardez cu intrebari,dar sunt disperata.Noi nu suntem in tara si nu avem timp sa mergem sa vedem mai des nunti acolo.Multumesc!!!!

Inregistrat
    01.06.2006

Implicit Re: Nunta in 2006

Avand in vedere ca anul 2006 a trecut deja de muulta vreme, ca nuntile noastre au avut loc (ehhh, ce vremuri!!), iar acest subiect nu mai este util, va anuntam ca va fi inchis. Va rugam sa folositi de acum inainte subiectul Off-topicul miresicilor de 2006 deschis special pentru noi. Deasemenea, pentru discutii specifice (despre sarcina / aranjarea casei / relatia de cuplu, etc) va rugam sa folositi subiectele destinate.

Va multumim!

Pagina 13 din 13 PrimulPrimul ... 3111213

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us