Pagina 1 din 768 1231151101501 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 6138

Subiect: Pregatirile miresicilor din Bacau

nicole Guest

Implicit Pregatirile miresicilor din Bacau

Saluti miresici de Bacau!
    Va invit aici ca sa ne impartasim parerile si informatiile despre pregatirile de nunta si nu numai. Simt ca va loviti de acelasi gen de probleme pe care le am si eu: cum aleg sala, muzica, decoratorii, etc.
    Astept sa-mi spuneti ce parere aveti.

Pa si va pup!

miresuca_surprinsa Guest

Implicit Re: nunta in BACAU

[quote:nicole format="text/plain"]Saluti miresici de Bacau!
    Va invit aici ca sa ne impartasim parerile si informatiile despre pregatirile de nunta si nu numai. Simt ca va loviti de acelasi gen de probleme pe care le am si eu: cum aleg sala, muzica, decoratorii, etc.
    Astept sa-mi spuneti ce parere aveti.

Pa si va pup![/quote]
    Buna, Nicole!
    Dar tu nu ai aranjat nimic pana acum?
    Unde faci nunta?

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: nunta in BACAU

Buna Nicole! Si eu sunt din Bacau. Cum stai cu pregatirile? Daca ai nevoie de sfaturi sunt aici mai ales ca se pare ca eu sunt prima bacauanca de pe forum care va face pasul cel mare!
    Spor!

Inregistrat
    12.05.2006

Talking Buna fetelor!!!!

Ma bucur sa va gasesc aici, ...... si eu sunt din Bacau si am nunta pe 23 iulie. Am intrat in criza de timp si nu prea m-am ocupat de mai nimic. Cert este ca am cautat rochie de mireasa 2 saptamani si nu am gasit nimic sa-mi placa, port cam 40 si o vreau simpla fara prea multe zorzoane. Sambata trecuta am fost la primele 2 ore, la un curs de dans , este o decizie buna, stiindu-ma pe mine (nu prea stiu sa dansez)......si acum dupa cativa pasi de vals sunt chiar incantata.
    Mi-ar facea placere sa discutam ......!!!

miresuca_surprinsa Guest

Smile Vand rochie de mireasa Agnes Toma

Buna, viitoare miresici!
    Din pacate, pentru mine momentul casatoriei a trecut.
    Gata, sunt doamna de acum.

Vreau sa-mi vand rochita de mireasa (este cea din avatar), este de la Agnes Toma, model 2006. O vand cu tot cu voal, bulgaras, diadema. Pe mine m-au ajuns toate acestea in jur de 30 mil., insa daca este vreuna interesata, putem vorbi in legatura cu pretul.
    Sa stiti ca rochita a fost foarte mult apreciata la nunta. A facut toti banii.

Daca sunteti interesate, astept sa discutam pe privat.
    Va pup si multa bafta la pregatiri!!!

tweety26 Guest

Implicit

buna miresici din bacau!!
    sunt si eu o bacauanca ca si voi
    pana acum am rezolvat cu restaurantul, muzica, decoratiunile, foto si video
    trebuie sa ma mai ocup de invitatii, verighete, rochita mea si costumul iubirii mele si apoi mai tarziu de tort, bauturi, fructe, prajituri si binenteles menilu de la restaurant
    daca aveti nevoie de ajutor sunt aici pentru voi

bulinutza26 Guest

Implicit

buna Aniella, te rog ajuta-ma si spune-mi si mie unde ai fakut cursurile de dans ! Avem si noi mare nevoie sa invatam....

gabitza812003 Guest

Implicit

Buna!si Eu Sunt Din Bacau Si Am Nunta Pe 29 Iulie. M-ar Interesa Si Pe Mine Sa Fac Cateva Ore De Dans.poate Imi Spui Si Mie Unde Faci Orele Si Pretul.merci Mult.

Pagina 1 din 768 1231151101501 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us