Pagina 1 din 458 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 3659

Subiect: La multi ani, MIRESICI!

Inregistrat
    06.01.2007

Implicit La multi ani, MIRESICI!

Fetelor, ma gandeam sa existe un subiect care sa fie dedicat miresicilor ce isi serbeaza ziua de nastere.Sa le transmitem aici toate urarile noastre.Ce ziceti?

Inregistrat
    06.01.2007

Implicit Re: La multi ani, MIRESICI!

La multi ani, alecsa!!!!!!!!!!
    Sa ai parte de tot ce-i mai frumos in lume!!!!

Inregistrat
    20.04.2006

Si eu m-am gandit sa facem un topic cu asa ceva...Numai vezi ca mai sunt si alte miresici nascute azi de ex helenita (26), maria_dragan (25), alecsa (24), andreea_m (24), bu2ruza (20) chiar daca poate nu intra prea des, daca tot avem un astfel de topic nu trebuie nici ele uitate! Asa ca in fiecare zi, aici, va trebui sa sarbatorim si miresicile pe care le cunoastem, si cele pe care nu le prea cunoastem....
    La multi ani tuturor!

Inregistrat
    06.01.2007

La multi ani tuturor miresicilor nascute azi! Sa aveti tot ce va doriti si o nunta de vis!!!!

PS La multi ani si prietenei mele, fosta miresica!

Inregistrat
    29.11.2006

Citat Postat de mihasabou Vezi mesajul
    Si eu m-am gandit sa facem un topic cu asa ceva...Numai vezi ca mai sunt si alte miresici nascute azi de ex helenita (26), maria_dragan (25), alecsa (24), andreea_m (24), bu2ruza (20) chiar daca poate nu intra prea des, daca tot avem un astfel de topic nu trebuie nici ele uitate! Asa ca in fiecare zi, aici, va trebui sa sarbatorim si miresicile pe care le cunoastem, si cele pe care nu le prea cunoastem....
    La multi ani tuturor!

Multi ani traiasca, multi ani traiasca, la multi aniiiii.Cine sa traiasca, cine sa traiasca, la multi aniiii.Alecsa, Helenita, Maria , Andreea, Bu2ruza sa traiasca, LA MULTI ANIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!
    La multi ani miresicilor, sa fiti fericite, iubite si toate visele frumoase sa vi se indeplineasca.Sa aveti o zi minunata

Inregistrat
    28.09.2006

La Multi Ani!

Inregistrat
    16.10.2006

LA MULTI ANI, fetelor, sa fiti sanatoase, sa aveti parte numai de lucruri bune si de mult noroc!

Inregistrat
    18.09.2006

LA MULTI ANI helenita, maria_dragan, alecsa, andreea_m, bu2ruza si tot ce va doriti

Pagina 1 din 458 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us