Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456
Rezultate de la 41 la 48 din 48

Subiect: Crizanteme

Inregistrat
    21.07.2012

Implicit Re: Crizanteme

Citat Postat de Kalini Vezi mesajul
    aranjamente cu crizanteme
    Buna seara Kalini!Am si eu nevoie d parerea ta!te rog!eu imi doresc la cununie si la nunta un buchet din garofite din cele mici ,mirositoare,in toate culorile,iar pe margine si poate in mijloc crizanteme albe cu petale ascutite,cred ca sti despre ce vorbesc! Crezi ca merg impreuna?Vreau o parere d la o cunoscatoare in domeniu,asa cum esti tu!!!Felicitari pt tot ceea c faci!!
    Multumesc anticipat!!

Inregistrat
    21.07.2012

Citat Postat de Cryss-tina Vezi mesajul
    Buna seara Kalini!Am si eu nevoie d parerea ta!te rog!eu imi doresc la cununie si la nunta un buchet din garofite din cele mici ,mirositoare,in toate culorile,iar pe margine si poate in mijloc crizanteme albe cu petale ascutite,cred ca sti despre ce vorbesc! Crezi ca merg impreuna?Vreau o parere d la o cunoscatoare in domeniu,asa cum esti tu!!!Felicitari pt tot ceea c faci!!
    Multumesc anticipat!!
    sau sa fie crizanteme si alstromeria?

Ultima editare de Cryss-tina : 15.08.2012 22:33:22 Motiv: gresit

Inregistrat
    21.07.2012

[QUOTE=Cryss-tina;4749718]sau sa fie crizanteme si alstomelia?
    sunt in dilema

Inregistrat
    25.10.2006

Citat Postat de Cryss-tina Vezi mesajul
    sau sa fie crizanteme si alstromeria?

Si alstroemeria merge, dar atunci ai avea nevoie de ceva suport umed, pentru siguranta.
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu (Report Post).

Inregistrat
    21.07.2012

Citat Postat de Kalini Vezi mesajul
    Si alstroemeria merge, dar atunci ai avea nevoie de ceva suport umed, pentru siguranta.
    Multumesc din suflet pt parere,incurajare si sfaturi!!!

Inregistrat
    25.10.2012

Buna tuturor,
    Restaurantul unde facem nunta, are inclus si aranjamentul floral, acesta fiind din crizanteme si floarea miresei...Eu visasem la altceva, insa acum ar trebuii sa ma gandesc cum sa fac aceste aranjamente...sa fie doar albe? combinate? Voi ce ma sfatuiti? Sa incerc sa schimb florile?

Inregistrat
    11.08.2011

Depinde de ce buget ai tu si cat de mult iti plac florile astea Mai poti completa aranjamentul si cu santini sau ceva verdeata. Si pt ca ai nunta in octombrie iar atunci e sezonul lor poti face ceva pe tema toamnei.

Sa ne spui ce ai ales

Uite cateva idei.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    25.10.2012

Citat Postat de Oannah Vezi mesajul
    Depinde de ce buget ai tu si cat de mult iti plac florile astea Mai poti completa aranjamentul si cu santini sau ceva verdeata. Si pt ca ai nunta in octombrie iar atunci e sezonul lor poti face ceva pe tema toamnei.

Sa ne spui ce ai ales

Uite cateva idei.
    Multumesc mult pentru idei...si eu ma gandesc la un aranjament cum e in a doua poza....colorat.
    Ma mai documentez...

Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us