Pagina 31 din 31 PrimulPrimul ... 21293031
Rezultate de la 241 la 248 din 248

Subiect: Melodie pt momentul tortului - si dupa

Inregistrat
    17.10.2013

Implicit Re: Melodie pt momentul tortului - si dupa

Noroc cu forumul asta ca erau detalii la care nici nu m-as fi putut gandi vreodata.
    Dar rasfoind paginile mi-am dat seama ca ni s-ar potrivi pentru tort : Robbie Williams - Heaven fromHere si dupa U2 The Sweetest thing .

Cum vi se pare?

Inregistrat
    15.02.2014

Inca nu am gasit melodia,mai caut.Acum mi am amintit ca am fost la o nunta si mirii au folosit parca The Archies-Sugar,sugar.

La noi s-a auzit Frank Sinatra: Love and Marriage, mi s-a parut amuzant si o ideea foarte inspirata a DJ-ului.

Inregistrat
    15.08.2014

Momentul tortului e unul important si la noi a cantat un prieten la chitara si o prietena la voce La multi ani1 afost foarte frumos

Inregistrat
    15.12.2014

Pfoaaaiii mă ia amețeala. Numai la asta nu mă gândisem. Pretențios mai e și momentul ăsta al tortului Mi-am notat câteva melodii de pe-aici. Ar suna bine ceva haios-romantic. Love and marriage chiar e faină.

Inregistrat
    28.09.2014

Noi inca n-am stabilit nici melodia pt dans.Ne tot schimbam.Voi pe ce melodie dansati?

Inregistrat
    10.03.2014

o buna bucata de timp am vrut Valse de Vienne, apoi am trecut pe Lara Fabian cu Je t aime, insa in weekend ne am indragostit amandoi de un "vechi prieten", Frank Sinatra, cu Strangers in the night, asa ca pe melodia asta vom dansa la nunta.
    pt momentul tortului nici eu nu stiam ca trebuie sa aleg o alta melodie decat clasicul la multi ani! insa, rasfoind pe aici, mi a placut mult the archies - sugar, sugar, dar sa vedem!

Citat Postat de roxxana_s Vezi mesajul
    Noi inca n-am stabilit nici melodia pt dans.Ne tot schimbam.Voi pe ce melodie dansati?

Inregistrat
    11.05.2015

Citat Postat de ankapa Vezi mesajul
    Noi am avut Mark Ronson ft Boy George-Somebody to love me .A fost o surpriza foarte placuta pentru invitatii nostri,iar reactia lor se poate observa din poze:
    super melodia. finally am gasit :d

Pagina 31 din 31 PrimulPrimul ... 21293031

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us