Pagina 1 din 53 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 422

Subiect: Accesorii de nunta in Bihor

Inregistrat
    02.02.2007

Post Accesorii de nunta in Bihor

Avand in vedere faptul ca am fost la targul de nunti expomariage si m-am umplut cu fluturasi si pliante m-am gandit sa va impartasesc si voua cateva informatii pe care consider ca vi-ar fi de folos:

Invitatii nunta - eleron

Invitatii de nunta - Magazinul crisul

Ultima editare de irina : 10.05.2007 01:20:56

Inregistrat
    14.06.2006

Implicit Re: Invitatii

Noi la publiserv ne-am facut invitatiile si e super avantajos..ale noastre au fost 10.000 bucata..au si ajuns repede..deci e ok...atasez poza..
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    09.03.2007

Citat Postat de teodora_buciu Vezi mesajul
    Noi la publiserv ne-am facut invitatiile si e super avantajos..ale noastre au fost 10.000 bucata..au si ajuns repede..deci e ok...atasez poza..
    Foarte dragute. Simple si elegante.

Inregistrat
    05.02.2007

si noi la publiserv vrem sa le facem ca sunt foarte ieftine si frumoase

Inregistrat
    14.11.2006

Ceau,
    Va recomand PUBLISERV, au modele pe toate gusturile si preturi pentru buzunarele fiecaruia.
    Eu acolo le-am facut si sunt multumita.

Inregistrat
    23.07.2007

nu stiti unde am putea sa facem niste invitatii mai personalizate? noi am vrea pe fundalul invitatiei sa fie poza cu verighetele noastre si nu stiu unde sa mergem sa le putem face asa.

Inregistrat
    07.06.2007

Si noi ne-am facut invitatiile tot la Publiserv si au iesit superbe, toata lumea a spus ca sunt deosebite. Chiar au invitatii pentru toate buzunarele, de la 1 ron pana la 9 ron, si au si invitatii pentru cei care nu isi doresc inimioare roz si porumbei. Noi am gasit complet albe si cu modelul facut din textura cartonului, extraordinar de dragute, la 3.6 ron, . Noi am fost extraordinar de multumiti de ei!
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    27.09.2006

Citat Postat de andymatei Vezi mesajul
    Si noi ne-am facut invitatiile tot la Publiserv si au iesit superbe, toata lumea a spus ca sunt deosebite. Chiar au invitatii pentru toate buzunarele, de la 1 ron pana la 9 ron, si au si invitatii pentru cei care nu isi doresc inimioare roz si porumbei. Noi am gasit complet albe si cu modelul facut din textura cartonului, extraordinar de dragute, la 3.6 ron, . Noi am fost extraordinar de multumiti de ei!
    foarte frumoase invitatiile tale...simple si elegante!!!

Pagina 1 din 53 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us