Pagina 14 din 14 PrimulPrimul ... 4121314
Rezultate de la 105 la 109 din 109

Subiect: Pantofi de mireasa in Sibiu

Inregistrat
    23.05.2012

Implicit Re: Pantofi de mireasa in Sibiu

Citat Postat de PinkPanther123 Vezi mesajul
    Eu nu stiu daca este, dar stiu sigur ca fetele de la Glamour Novia din mall au pantofi Veronesse si fac la comanda orice culoare etc, mie asa mi-au zis.

Mersi ptr.raspuns Acum am observat ca ai nunta cu 1 saptamana inaintea mea..ti-ai gasit pantofiori?

Inregistrat
    27.03.2012

Citat Postat de anacristinadragos Vezi mesajul
    Mersi ptr.raspuns Acum am observat ca ai nunta cu 1 saptamana inaintea mea..ti-ai gasit pantofiori?
    Da, mi-am gasit, i-am comandat de pe net de la Boston Shoes, astept sa imi vina sapt urmatoare. Initial am vrut de la Veronesse, unii fuchsia cu platforma si toc, dar pretul lor mi se pare totusi piperat (550 lei). Tu ti-ai luat rochita?

Inregistrat
    23.05.2012

Da, mi-am gasit, i-am comandat de pe net de la Boston Shoes, astept sa imi vina sapt urmatoare. Initial am vrut de la Veronesse, unii fuchsia cu platforma si toc, dar pretul lor mi se pare totusi piperat (550 lei). Tu ti-ai luat rochita?
    Hmm..nu stiam ca sunt asa scumpi la Veronesse..si cei care i-ai comandat ce pret au?( daca poti spune) Rochita mi-am cumparat'o din Ianuarie de la Natalia Vasilev(in ianuarie am prins reduceri bunicele) Sunt tare incantata de ea, e simpluta si finuta (parerea mea) Tu ai gasit?

Inregistrat
    27.03.2012

Citat Postat de anacristinadragos Vezi mesajul
    Hmm..nu stiam ca sunt asa scumpi la Veronesse..si cei care i-ai comandat ce pret au?( daca poti spune) Rochita mi-am cumparat'o din Ianuarie de la Natalia Vasilev(in ianuarie am prins reduceri bunicele) Sunt tare incantata de ea, e simpluta si finuta (parerea mea) Tu ai gasit?
    Cei de pe net sunt vreo 250 lei. De fapt sunt sandale, nu pantofi daca ii cauti pe facebook sandalele sunt chiar cele din poza de profil. Mi-au placut foarte mult. Eu mi-am gasit rochita tot in mall la Glamour Novia, e de la Aire Barcelona si imi place suuuper mult
    Florile unde le faci? Eu am scris mailuri la 3 florarii (bloom, frangipani, eventi bianchi) si chiar n-as fi crezut ca sunt asa delasatori... bloom mi-au raspuns dupa 2 saptamani si 2 mailuri, frangipani dupa 2 saptamani a raspuns, i-am scris si nu mi-a mai raspuns nimeni si la fel si eventi bianchi, mi-au mai cerut niste detalii, le-am scris si adio raspuns. Am preferat varianta mailurilor pentru ca nu sunt din Sb si nu chiar nu am timp sa ajung ziua in oras. Nici nu stiu ce sa fac.

Inregistrat
    23.05.2012

Cei de pe net sunt vreo 250 lei. De fapt sunt sandale, nu pantofi daca ii cauti pe facebook sandalele sunt chiar cele din poza de profil. Mi-au placut foarte mult. Eu mi-am gasit rochita tot in mall la Glamour Novia, e de la Aire Barcelona si imi place suuuper mult
    Florile unde le faci? Eu am scris mailuri la 3 florarii (bloom, frangipani, eventi bianchi) si chiar n-as fi crezut ca sunt asa delasatori... bloom mi-au raspuns dupa 2 saptamani si 2 mailuri, frangipani dupa 2 saptamani a raspuns, i-am scris si nu mi-a mai raspuns nimeni si la fel si eventi bianchi, mi-au mai cerut niste detalii, le-am scris si adio raspuns. Am preferat varianta mailurilor pentru ca nu sunt din Sb si nu chiar nu am timp sa ajung ziua in oras. Nici nu stiu ce sa fac.

Haide ca vb prin mesaje

Pagina 14 din 14 PrimulPrimul ... 4121314

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us