Pagina 3 din 14 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 109

Subiect: Pantofi de mireasa in Sibiu

Inregistrat
    10.12.2006

Implicit Re: pantofi mireasa magazine?

Citat Postat de inasibiu Vezi mesajul
    Pana la urma a mai descoperit vreuna dintre voi alte locatii unde gasim pantofiori? au aparut prin magazine, ca deja se scot cizmele de pe stocuri. eu ma mai gandeam si la magazinul de pe centru sorina la etaj, se gasesc si acolo niste modele....
    Eu am cam vazut pe la toate magazinele. Nu mi-a atras nici un model atentia, dar nici nu mi s-au parut urati. Depinde de preferinte. Din cate stiu, la Sorina sunt pantofi imbracati in satin sau ceva asemanator. Cred ca s-ar potrivi la o rochie de mireasa. Eu sunt mai pretentioasa la pantofi...sa aiba tocul mai inalt sa nu fiu nevoita sa scurtez rochia, dar sa fie comozi, sa nu fie ascutiti dar nici rotunzi si sa fie inchisi in fata.

Inregistrat
    07.12.2006

Pantofii mei sunt din material lucios, chiar ma incanta mai mult decat din piele si par mai eleganti, am pus poze pe undeva daca vreti sa-i vedeti.

Inregistrat
    05.12.2006

la sorina nu se gasesc mai multe modele...e acelasi model si la pantofi de seara si la pantofi de mireasa...pe mai multe culori si nuante... ..modelul sa-ti placa ....ca ine rest ai pe toate culorile

Inregistrat
    12.03.2007

Citat Postat de inasibiu Vezi mesajul
    Salut,
    Voi avea nunta pe 8sept.si in mare parte m-am informat cam pe unde ce si cum, insa despre magazine cu pantofi pt mireasa poate ma ajutati voi care aveti ceva experienta pe site...
    Servus Ina,
    Cam spre ce tip de pantofi te-ai orienta? Depinde de inaltime, de experienta pe tocuri, de cat rezisti si nu in ultimul rand daca vrei sa fii comoda si sa poti dansa mult...
    Eu sincer mi-am luat niste pantofi semi-deschisi, adica inchisi in fata si deschisi la calcai, cu o baretuta, tocul cam 5 cm, lat subtire, foarte comozi. Si arata si super, din fata nu vezi ca nu sunt inchisi. Stilul asta il gasesti la feeling daca amvazut eu bine, insa vorba Dinaelei, da o tura in Mall si sigur vei gasi ceva. Dumbrava e si ea o posibilitate, insa la chestiile astea e cam loterie. Perechea ideala te gaseste ea pe tine, asa ca tu doar umbla un pic, o sa vezi ca o sa-ti iasa in cale! ;) Mult succes si stai linistita, abia acum incep sa apara pantofii de sezon si timp mai este...

Inregistrat
    21.03.2007

Am revenit dupa aceste sarbatori! HRISTOS A INVIAT! Mersi Kris, cam asa as vrea sa fie si pantofii mei, cum i-ai descris tu. Mai ales ca am o problema mare cu mersul pe tocuri,nu pot si nu pot, nici nu mai vorbesc sa stau cu tocuri o zi intreaga. Tot ce conteaza este un toculet cat mai lat si nu f.inalt, daca nu merg de obicei pe tocuri imaginati-va cum ma clatin cand e nevoie sa port asa ceva ca mai mult stau jos. Sincer apreciez fetele care se" inteleg " cu tocurile.

Inregistrat
    07.02.2005

Exclamation Re: pantofi mireasa magazine?

Hristos a Inviat!!

Fetelor am vazut la Mall un magazin...numele stiu ca incepe cu 'A', dar nu imi aduc aminte exact. Au o gramada de pantofiori frumosi pt mirese..am probat si eu o pereche ce mi-a placut mult, dar din pacate nu aveau numarul meu! Oricum...merita vazut!

Pa

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de paular Vezi mesajul
    Hristos a Inviat!!

Fetelor am vazut la Mall un magazin...numele stiu ca incepe cu 'A', dar nu imi aduc aminte exact. Au o gramada de pantofiori frumosi pt mirese..am probat si eu o pereche ce mi-a placut mult, dar din pacate nu aveau numarul meu! Oricum...merita vazut!

Pa
    Ameli e firma, probabil. cu vitrina spre parcare nu? e firma mare, cel putin in marile orase am vazut-o peste tot...Au ff multe modele, si daca sunt asa cunoscuti si calitatea e ok. preturile nu stiu, dar presupun ca maricele...

Inregistrat
    07.02.2005

Presupui bine.Ce mi-a placut mie era la 2,5 milioane

Pagina 3 din 14 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us