Pagina 1 din 14 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 109

Subiect: Pantofi de mireasa in Sibiu

Inregistrat
    21.03.2007

Implicit Pantofi de mireasa in Sibiu

Salut,
    Sunt noua in comunitatea miresicilor din sibiu, sincer nu am stiut initial nici unde sa sriu mesaj de salut, desi citesc de ceva timp discutiile voastre. Voi avea nunta pe 8sept.si in mare parte m-am informat cam pe unde ce si cum, insa despre magazine cu pantofi pt mireasa poate ma ajutati voi care aveti ceva experienta pe site...Bine v-am gasit!!

Inregistrat
    10.12.2006

Implicit Re: pantofi mireasa magazine?

Citat Postat de inasibiu Vezi mesajul
    Salut,
    Sunt noua in comunitatea miresicilor din sibiu, sincer nu am stiut initial nici unde sa sriu mesaj de salut, desi citesc de ceva timp discutiile voastre. Voi avea nunta pe 8sept.si in mare parte m-am informat cam pe unde ce si cum, insa despre magazine cu pantofi pt mireasa poate ma ajutati voi care aveti ceva experienta pe site...Bine v-am gasit!!
    Salutare, Ina, si ma bucur ca ti-ai luat inima in dinti si ai scris pe forum. Sper sa te putem ajuta si sa-ti raspundem macar la o parte din intrebari.
    Acum...in legatura cu pantofii pe mireasa... eu nu cred ca exista magazine specializate pt asa ceva si cred ca va trebui sa te inarmezi cu rabdare si cu chef de plimbat si sa iei toate magazinele de incaltaminte la rand. Nici eu nu mi-am luat inca pantofii, astept sa apara aricolele de vara ca in orice magazin de profil intru sunt tot cizme. Daca gasesc ceva o sa scriu sigur pe forum. Poate ne ajuta miresicile mai vechi si ne zic ele de unde si-au luat pantofii...

Inregistrat
    07.02.2005

Eu din Dumbrava.Am dat o avere pe ei.500.000 LEI
    Imagini atasate Imagini atasate
    • File Type: jpg C.jpg (37,0 KB, 307 views)

Inregistrat
    09.08.2006

Wink Re: pantofi mireasa magazine?

Servus, Ina. Ai inca timp berechet de cautat pantofi. Eu nu am gasit sa-mi cumpar, asa ca nu-s de mare ajutor in problema asta, decat pentru descurajare .

Inregistrat
    07.02.2005

Alison nu si-a gasit asa ca s-a dus in slapi
    Si eu am luat din Dumbrava, tot cam la fel de "pretiosi" ca cei ai lui Alice. Si la pretul ala, dupa o luna, cand am vazut altii mai faini, mi-am permis sa mai iau o pereche
    In final am ramas cu niste sandalute pe care nu cred ca le mai pot purta (le-am mai imprumutat unei mirese) si cu o pereche de pantofi albi pe care ma intreb daca-i voi purta vreodata.
    Asa ca, Dumbrava e baza

Inregistrat
    05.12.2006

sal ina...am vazut niste pantofi draguti,,,dupa parerea mea la benvenutti in mall...dar sunt pantofi inchisi cu vf rotund...mie imi displac profund pantofii cu vf ascutit..acum depinde de gusturi...numa ca in 8 sept s-ar putea sa-ti fie cald in pantofi...mai bine te-ai orienta catre niste sandalute...din alea sigur ai gasi mai multe modele

Inregistrat
    09.08.2006

Smile Re: pantofi mireasa magazine?

Nu, nu m-am dus in slapi, m-am dus desculta . Senzatie unica, garantata.

Inregistrat
    07.02.2005

Eu am noroc,ca-i mai port.Ca ma imbrac cam de 3 ori pe saptamana n fusta.

Pagina 1 din 14 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us