Pagina 3 din 96 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 761

Subiect: Florarii, furnizori si depozite de flori in Cluj

Inregistrat
    10.02.2007

Implicit Re: Buchet de mireasa

Oare unde gasim pe lumea asta asa trandafiri ca cei visinii?Ei?Ziceti voi.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    04.10.2006

Oare ce fel de forma ar merge buchetul de mireasa la rochia mea cu trena (cam de 50 cm) si bufanta in spate? Merge rotund, curgator? Ce forma?

Inregistrat
    10.02.2007

Citat Postat de cxna Vezi mesajul
    Oare ce fel de forma ar merge buchetul de mireasa la rochia mea cu trena (cam de 50 cm) si bufanta in spate? Merge rotund, curgator? Ce forma?
    In mintea mea cand vad un buchet curgator imi imaginez o rochie gen printesa,iar pt una "sirena" mi se pare ca s-ar potrivi un buchet rotund sau oricum unul care sa nu acopere talia miresei.e doar o parere si nici eu nu sunt sigura ca voi respecta intru totul ceea ce am sustinut... Bafta!

Inregistrat
    24.06.2006

eu am citit o data pe ceva site din state ca buchet curgator se face la rochia cu trena - e specific pentru asa ceva; cred ca au dreptate; si mie mi se pare ca la rochia cu crinolina nu merge ci mai degraba la ceva mai linga corp (dc e bufanta doar in spate si in fata pe linga corp cred ca ar fi frumos)

buchetele rotunde erau recomandate pt rochiile printesa care sunt in spirit traditional amindoua (si rochia si buchetul)

de asemenea mai era o regula a echilibrului: rochiile incarcate cer buchete simple si discrete, cele simple din contra ceva cit mai inedit

Inregistrat
    09.10.2006

Asta a fost buchetul meu... Coditele au fost infasurate in organza si decorate cu niste ace cu perlute.

Liviu&Andreea 0006.jpg
    Diana si David

Inregistrat
    25.10.2006

Smile Re: Buchet de mireasa

Un buchet asimetric, scurt, colorat sau un buchet perfect rotund, din acelasi tip de floare, fara verdeata....
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu (Report Post).

Inregistrat
    26.09.2006

Citat Postat de andria Vezi mesajul
    Asta a fost buchetul meu... Coditele au fost infasurate in organza si decorate cu niste ace cu perlute.

Liviu&Andreea 0006.jpg
    CASA DE PIATRA!
    cum a fost? nu ne spui?
    buchetul arata bestial si-mi place ca-i mai nonconformist. si culoarea a fost tot portocalie?

Inregistrat
    25.10.2006

Smile Re: Buchet de mireasa

Citat Postat de andria Vezi mesajul

Liviu&Andreea 0006.jpg
    Foarte dragut
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu (Report Post).

Pagina 3 din 96 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us