Pagina 1 din 55 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 437

Subiect: Restaurantul Hotelului Concordia

Inregistrat
    20.01.2007

Question Restaurantul Hotelului Concordia

Buna!
    Sunt noua pe aici, desi m-am inregistrat de mai mult timp. Vreau sa incep prin a va saluta pe toata si a va ura casa de piatra si o nunta reusita, asa cum va doriti voi! Noi o sa avem nunta Hotel Concordia, si nu prea stiu cum o sa fie . Sala este foarte frumoasa dar nu prea stiu cum e bucataria la ei. Am fost la petrecerea de pe 14 iulie pe care au organizat-o pentru mirii anului 2007 dar sincer prajiturile nu mi-au placut deloc. Sper sa fi fost doar o petrecere de test si sa isi rezolve din problemele care au aparut atunci.
    Este cineva care a fost pe acolo sau are mai multe detalii in legatura cu servirea, meniul etc.
    Multumesc anticipat.
    Sa aveti o nunta ca-n povesti dragele mele

Inregistrat
    13.09.2006

Cool Re: Ce parere aveti despre Hotel Concordia?

nu am fost inauntru dar cladirea este foarte frumoasa, mi-a placut mult de tot

Inregistrat
    03.02.2007

Implicit Re: Ce parere aveti despre Hotel Concordia?

Dupa parerea mea se incadreaza intre primele locatii din Iasi ca si eleganta. Isi merita din plin cele 5 stele, atat restaurantul, cat si hotelul.
    Prea multe detalii despre bucatarie si servire nu-ti pot da, insa am vazut sala si e grozava. Pacat ca e cam micuta, adica nu iti incap mai mult de 90 persoane.
    Despre ce petrecere vorbeai?
    Daca prajiturile constituie singura problema, cred ca poti discuta cu ei sa le aduca de la o patiserie care sa-ti convina mai mult.

Inregistrat
    29.01.2007

Despre Concordia pot sa-ti spun ca mi-a placut foarte mult si mie sala.....mancarea si servirea nu stiu exact cat de bune sunt deoarece nu am experimentat inca...meniul din cate mi s-a specificat in primavara era undeva la 170 ron...dar vorbeste cu ei ca inainte sa-ti prepare un meniu sa vezi exact ce-ti place si ce nu...

Inregistrat
    20.01.2007

Va multumesc pentru aprecieri . Intr-adevar locatia e foarte frumoasa, cat despre sala de petreceri e de aproximativ 100 de persoane, 120 maxim. Noi intentionam sa facem o nunta micuta, deci e perfect pentru ce vrem noi. Meniul e un pic mai scump cu 10-20RON de celelalte restaurante bune. Am vizitat si alte restaurante de prin Iasi dar aveau doua sali pentru nunti, si nu m-a impresionat deloc ideea. La concordia imi place foarte mult ca e intr-o zona linistita, scapi de aglomeratia orasului si poti iesi linistit afara sa iei o gura de aer, poate le-ar mai trebui o terasa dar in rest e OK. Sper servirea sa fie buna, dar la cate stele are hotelul, iarasi nu ar trebui , cred eu, sa imi fac griji.
    Voi cum stati cu pregatirile pentru nunta? Imi pare ca timpul e in favoarea mea: am dat comanda pentru rochia de mireasa si de cununie, in curand o sa luam si verighetele si nu mai stiu ce ar putea fi facut cu vreo 3 luni inainte de nunta. Sunt multe de facut in ultima luna pana atunci avem timp sa respiram.
    Va pup pe toate.
    Sa aveti o nunta ca-n povesti dragele mele

Inregistrat
    08.01.2007

buna fetelor!
    eu mi-am facut nunta la concordia si am fost foarte multumita: meniul este excelent, servirea ireprosabila, restaurantul fiind nou nu am fost nevoita sa fac prea multe cosmetizari ...numai de si-ar rezolva si problema cu aerul conditionat care nu face fata la o petrecere cu nuntasi foarte activi.
    cine doreste mai multe detalii imi poate trimite un mesaj privat.
    pupici

Inregistrat
    06.11.2007

Citat Postat de trendy_wed Vezi mesajul
    Buna!
    Sunt noua pe aici, desi m-am inregistrat de mai mult timp. Vreau sa incep prin a va saluta pe toata si a va ura casa de piatra si o nunta reusita, asa cum va doriti voi! Noi o sa avem nunta Hotel Concordia, si nu prea stiu cum o sa fie . Sala este foarte frumoasa dar nu prea stiu cum e bucataria la ei. Am fost la petrecerea de pe 14 iulie pe care au organizat-o pentru mirii anului 2007 dar sincer prajiturile nu mi-au placut deloc. Sper sa fi fost doar o petrecere de test si sa isi rezolve din problemele care au aparut atunci.
    Este cineva care a fost pe acolo sau are mai multe detalii in legatura cu servirea, meniul etc.
    Multumesc anticipat.
    Buna Trendy_wed,
    Acum ca a trecut, spune-mi cum a fost nunta ta la Concordia? Eu o sa am nunta anul viitor in mai acolo si am ceva emotii. Sala este foarte frumoasa, printre putinele din Iasi, insa as vrea sa stiu daca au facut treaba buna cei de la restaurant.
    Multumesc.

Inregistrat
    06.11.2007

Inca o intrebare pt fetele care au avut nunta la Concordia...sper sa primesc raspuns (a trecut ceva vreme)

unde ati facut cununia civila?
    Eu as vrea sa gasesc o biserica si frumoasa dar nu f. departe.

Multam.

Pagina 1 din 55 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us