Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456
Rezultate de la 41 la 48 din 48

Subiect: Caricaturist la nunta

Implicit Re: Caricaturist la nunta

Citat Postat de mirela_2008 Vezi mesajul
    Buna ,
    Eu am avut caricaturist la nunta si pot sa va spun ca a fost de un real succes. Mai mult, l-am recomandat si altora si pot spune ca au fost foarte multumiti. Colile au fost personalizate cu portretele noastre iar caricaturile invitatilor erau puse in niste tuburi speciale pentru a nu se sifona sau pierde. Facea o caricatura cam in 3 minute deci a reusit sa faca foarte multe in seara respectiva si oricum nu a plecat pana cand nu i-a desenat pe toti cei care au dorit. Unii dintre prieteni le-au inramat ulterior ramanandu-le amintire pe viata, ceea ce pe mine m-a incantat nespus. Noi le-am dat in loc de marturii. Daca va intereseaza pot cauta numarul de telefon.

Foarte tare idea Chiar m-ar interesa si pe mine. Banuiesc ca este talentat nu? Imi poti trimite si mie nr lui de telefon, ca este o idee super ;) Iti multumesc anticipat

Inregistrat
    18.04.2013

Super idee!!!
    Așa am primit noi cand am participat la un botez :-)

Inregistrat
    07.10.2012

Nici prin cap nu mi-ar trece asa ceva si chiar merita din cate vad

Inregistrat
    20.01.2013

Buna ,
    Eu am avut caricaturist la nunta si pot sa va spun ca a fost de un real succes. Mai mult, l-am recomandat si altora si pot spune ca au fost foarte multumiti. Colile au fost personalizate cu portretele noastre iar caricaturile invitatilor erau puse in niste tuburi speciale pentru a nu se sifona sau pierde. Facea o caricatura cam in 3 minute deci a reusit sa faca foarte multe in seara respectiva si oricum nu a plecat pana cand nu i-a desenat pe toti cei care au dorit. Unii dintre prieteni le-au inramat ulterior ramanandu-le amintire pe viata, ceea ce pe mine m-a incantat nespus. Noi le-am dat in loc de marturii. Daca va intereseaza pot cauta numarul de telefon.

imi poti da mai multe detalii , te rog??! unde il gasesc, cum il cheama, ... multumesc anticipat

Inregistrat
    31.01.2014

buna! Dintre miresicile care au avut caricaturist la nunta sau cunosc unul, imi puteti recomanda pe cineva?
    De asemenea, cele care ati avut caricaturist, nu a acaparat prea mult nunta?
    Ultima editare de andreea_d14 : 18.06.2014 14:31:52

Inregistrat
    10.06.2014

Citat Postat de Andreea_Madalina Vezi mesajul
    Foarte tare idea Chiar m-ar interesa si pe mine. Banuiesc ca este talentat nu? Imi poti trimite si mie nr lui de telefon, ca este o idee super ;) Iti multumesc anticipat
    Buna!te rog mult,ma poti ajuta si pe me cu un nr de tel intr-un pm? multumesc!

Inregistrat
    10.06.2014

Buna ,
    Buna!ma poti ajuta si pe me cu un nr de tel intr-un pm?multumesc!

Inregistrat
    12.11.2014

Super idee! Chiar mi se pare frumos sa ai o astfel de amintire de la o nunta!

Pagina 6 din 6 PrimulPrimul ... 456

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us