Pagina 3 din 65 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 518

Subiect: Restaurante in Mamaia

Inregistrat
    27.03.2007

Smile Re: restaurant mamaia

de restaurantul hotelului condor ce stiti?
    cat e meniul? capacitate?

va pup

Inregistrat
    03.10.2007

Implicit Re: restaurant mamaia

Annutza, vad k faci la Condor. Am si eu in octombrie 2008 tot acolo. Sper k dupa nunta sa vedem si noi ceva poze! E superb localul!

Inregistrat
    04.09.2006

Citat Postat de srb_ancutza Vezi mesajul
    Annutza, vad k faci la Condor. Am si eu in octombrie 2008 tot acolo. Sper k dupa nunta sa vedem si noi ceva poze! E superb localul!

Da, Condor arata intra-devar foarte bine. Va atasez zilele acestea cateva poze cu restaurantul, de la o nunta unde am fost eu in August. Mare grija la Condor insa cu ce vorbiti cu seful de sala. Viitorii mei nasi au fost acolo de exemplu, cei de acolo le-au spus ca husele de scaun sunt incluse in pret, iar a doua zi de dimineata dupa nunta le-au mai cerut inca vreo 5 milioane pentru huse....ca deh....spalatul si calcatul huselor nu costa? Trebuia sa le spuna de la inceput, nu sa ii jecmaneasca asa.

Inregistrat
    27.03.2007

Citat Postat de srb_ancutza Vezi mesajul
    buna , cred ca am si eu niste poze de la o alta nunta pe acasa. o sa le atasez zilele astea

si mie mi-a placut, tocmai pentru ca are mocheta (stiu ca zicea cineva pe aici pe forum ca asta nu i-a placut), ringul se poate extinde fata de ce e amenajat acolo, asa ca nu cred sa fie probleme.

te-ai gandit cu cine sa faci aranjamentele?

Inregistrat
    27.03.2007

Citat Postat de Joliutza Vezi mesajul
    Da, Condor arata intra-devar foarte bine. Va atasez zilele acestea cateva poze cu restaurantul, de la o nunta unde am fost eu in August. Mare grija la Condor insa cu ce vorbiti cu seful de sala. Viitorii mei nasi au fost acolo de exemplu, cei de acolo le-au spus ca husele de scaun sunt incluse in pret, iar a doua zi de dimineata dupa nunta le-au mai cerut inca vreo 5 milioane pentru huse....ca deh....spalatul si calcatul huselor nu costa? Trebuia sa le spuna de la inceput, nu sa ii jecmaneasca asa.
    si mie mi-au zis ca au ei de toate: fete de masa, huse scaune etc...contra cost...dar eu nu le vreau de la ei...husele la scaun am inteles ca sunt prea scurte si se vad picioarele...incerc sa ma limitez la mancare si camere de hotel...oricum banuiesc ca se semneaza un contract in care sunt trecute serviciile.

Inregistrat
    05.10.2007

Unhappy Re: "Permiteti-mi sa ma prezint.."

salutare fetelor ....imi pare bine ca am descoperit acest site...
    am si eu o cateva probleme nush la ce restaurant sa-mi fac nunta.... ce parere aveti de restaurantul Marea Neagra din Mamaia?
    Vreau si eu cateva sfaturi unde as putea sa fac nunta, in jur de 350 persoane....am vrut la Zorile dar deja s-a ocupat... si nush unde sa ma duc.....sa fie mai frumos si cat de cat accesibil....pupici

Inregistrat
    03.10.2007

mie mi-a spus k husele costa pana in 30000/buc, dar nu cred k le voi lua pe ale lor. M-am hotarat sa aranjez salonul cu Doina, si voi lua huse tot de la ea. In privinta sefului de sala...nu stiu nu prea mi-a oferit incredere. meniul nu mi-a putut spune exact cat costa, de fapt nici macar cu aprox.DAR mi-a placut prea mult localul, si...sper sa nu iau vreo teapa sa ma trezesc a2-a zi cu cine stie cat de platit

Inregistrat
    04.09.2006

Poze de la Condor din 26 Aug 2007.
    Imagini atasate Imagini atasate

Pagina 3 din 65 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us