Pagina 3 din 39 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 306

Subiect: Expozitii si targuri

Inregistrat
    05.06.2006

Implicit Re: EXPOZITITI si TARGURI

Citat Postat de fly77 Vezi mesajul
    DRAGI MAMICI SI BEBICI KIDEX ESTE INTRE 30 NOIEMBRIE SI 2 DECEMBRIE LA ROMEXPO DE LA ORA 10 LA ORA 19. NU INRE 6 SI 9 DECEMBRIE.
    Dar BABY EXPO este atunci... de MOS NICOLAE

Inregistrat
    07.02.2005

Sunt anuntata pe e-mail de evenimentele ce au loc in Buc.

MUSTELA va asteapta in zilele de 6-7-8-9 Decembrie
    la editia 10 Aniversara a salonului BABY EXPO
    (Sala Polivalenta Bucuresti - stand B.33)

Pe perioada celor 4 zile MUSTELA te intampina cu multe surprize :

OFERTA PROMOTIONALA la gama de produse MUSTELA
    Stelatopia Crema curatatoare : 35 lei • Stelatopia crema emolienta: 50 lei • Stelatopia ulei-lapte pentru baie : 40 lei • Stelatria : 35 lei • Stelaker : 25 lei • Stelactiv : 30 lei • Hydra Bébé de corp : 30 lei • Dermo-Cleansing : 35 lei • Musti cofret : 65 lei
    La cumpararea a 2 produse din gama pentru piele atopica Stelatopia primiti gratuit produsul Stelatopia Crema emolienta.
    La cumpararea de produse de peste 100 lei primiti la alegere o crema pentru ingrijirea
    tenului mamicii.

MASAJ CALMANT si de relaxare pentru bebelusul tau, folosind uleiul special
    de masaj creat de MUSTELA.

MEDICUL MUSTELA te invata ce miscari de masaj poti folosi pentru bebelusul tau acasa,
    atunci cand vrei sa-l opresti din plans si sa-i redai buna-dispozitie.

Inregistrat
    07.02.2005

BABY EXPO
    Editia 10 Aniversara !

6-7-8-9 Decembrie
    Sala Polivalenta Bucuresti
    Zilnic intre orele 10.00 si 18.00
    (Duminica pana la 17.00)

Te invitam sa sarbatoresti impreuna cu noi 10 Editii de BABY EXPO !
    in zilele de 6-7-8-9 Decembrie la Sala Polivalenta din Bucuresti.

Iti propunem sa iesi din tiparele clasice pentru a alege cele mai frumoase cadouri si a te pregati de sarbatoare alaturi de noi la BABY EXPO.

La BABY EXPO, Mos Craciun vine mai devreme cu o multime de surprize

- Reni de-adevaratelea de la Polul Nord, adusi de ING Asigurari de Viata !
    Mos Craciun isi muta atelierul la BABY EXPO, iar in weekend primeste ajutoare de nadejde : doi reni veniti tocmai de la Polul Nord ! Datorita distantei parcurse, programul lor este unul special : Sambata 8 si Duminica 9 Decembrie, intre orele 13.00 - 16.00.

- 2.000 de cadouri oferite de Ursuletul Nestle micutilor vizitatori.

- Concurs de triciclete pentru Tatici si Pitici - Cei mai voinici Pitici si cei mai dinamici si nonconformisti Tatici se intrec in concurs si demonstreaza ca jocul si copilaria nu au varsta. Zanele Kinder Milch-Schnitte, Zana Laptelui si Zana Albinuta premiaza toti participantii.

- Povesti la gura sobei cu Gify ! - Langa bradul de Craciun, Gify, micuta girafa roz, mascota lantului de farmacii CITY PHARMA, ii invita pe copii sa savureze turta dulce si sa participe la concursuri antrenante si tombole cu premii.

- La Ursuletul Albastru - Primul restaurant pentru Bebe realizat in parteneriat cu Nestle, unde cei mai mici sunt invitati sa savureze delicioasele preparate pentru bebelusi !

- Competitia Bebelusilor care merg de-a busilea - 4 zile de competitie in care 300 de Bebelusi arata tuturor cum de mici pot fi CAMPIONI la mersul de-a busilea si primesc premii de la Ursuletul Nestle.

- Spatiul de joaca Chiccco cu tobogane, casute, balansoare.

- Distreaza-te impreuna cu mami ! - 7 activitati surpriza, 7 premii deosebite in fiecare zi, poze intr-un cadru original, teatru de papusi, citirea astrogramelor, concurs de colorat, confetti, povesti si cantecele.

- Pregateste-te de sarbatori cu revista Baby – Copiii invata cum sa realizeze minunate decoratiuni de Sarbatori !

- Atelier de creatie Ioana Visul Copiilor - Copiii iau cu asalt creioanele colorate, acuarelele, foarfecele si lipiciul, jocurile, jucariile si personajele de basm si participa la concursuri de desen si de modelaj din plastilina.

- Tombola BABY EXPO cu premii din ora in ora ! - peste 400 de premii.

- Tombola Gravidelor !

si asta este doar o parte din program ...

Hai sa te bucuri de toate surprizele pe care ti le-am pregatit si sa alegi cadouri la preturi speciale de sarbatoare !

6-7-8-9 Decembrie
    Sala Polivalenta Bucuresti
    Zilnic intre orele 10.00 si 18.00, iar Duminica pana la 17.00.

Afla mai multe pe : www.babyexpo.ro

Inregistrat
    10.07.2006

Citat Postat de andradap Vezi mesajul
    Dar BABY EXPO este atunci... de MOS NICOLAE
    STIU DAR AM SUBLINIAT DIN CAUZA CA EU MEREU LE INCURC SI SA NU SE INTIMPLE SI ALTOR PERSOANE, SAU EU SUNT SINGURA AMETITA DE AICI ????? M-AM DUS LA ROMEXPO SA VAD EXPOZITIA SI MI-A ZIS CA E LA POLIVALENTA , VAI DE MINE.

Inregistrat
    14.08.2006

a fost cineva la kidex? ce ati luat? cum a fost? ce ati vazut interesant? noi nu am mai ajuns pt ca zilele astea am mers si vom mai merge si luni cam des prin bucuresti si tati a zis sa ne odihnim macar in weekend. poate ajungem totusi la babyexpo.

Inregistrat
    20.04.2006

la baby expo mergem si noi eu si maria cu doi baieti frumosi

Inregistrat
    25.06.2006

acum 1 ora am venit noi de la kidex......azi am fost la plimbarica,la kidex,la beculete prin orash........a fost fain .......acum acasa ,singurica ca sotul a tb sa mg pana la birou.......

dar sa revenimmmmmm..........kidex.....romexpo......

mi a placut mai mult la rompexpo fata de baby expo din urm privinte

>> cadouri multe de craciun fara leg cu bebei....de design-decor,de imbracat,de incaltat......si tot ce tine de craciun(n am putut umbla mult pe acolo ca era f cald spre deosebire de pav de copii)

>>multe chestii fff bune de mancat,de sezon(la babyexpo ,am fost de 2-3 ori pauza........doar chestii comune...sandw,sucuri......)...aici>"kortosh" cu ciocolata,cu nuca,cu scortisoara......si altele........nebunieeeeeee(stiti voi ......cozonac unguresc 'pe bat').........fistic,caju,migdale,nuci ,susan caramelizat....ce mirosuri ...eu din pctul asta de vedere am fost in extaz.....

>>mai putin aglomerat ca baby expo(sau asha s a nimerit cand am mers noi) si biletul doar 3 ron de pers

bila 'neagra'>> au lipsit unele firme consacrate pe piata si pe care le am vazut la baby expo(avent,mustela,baby confort,baby care.......).....in schimb firme noi,dar sa vedem.poate apar si la babyexpo.....

ps>> ce am cumparat va pov la topicurile aferente

pacat ,ca aceste targuri , nu fac niste reduceri considerabile
    Sa traiesti frumos este tot ceea ce poti face ptr tine ca om .

Pagina 3 din 39 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us