Pagina 3 din 55 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 437

Subiect: Vestimentatie pentru cununia civila

Inregistrat
    10.11.2006

Implicit Re: fetelor cu ce ne imbracam la civila si de unde?

Citat Postat de MIHA74 Vezi mesajul
    Alina si Matzuici si eu tot pe 21.07 am nunta
    Dar cununia civila vreau sa o plasez inainte cu 2-3 zile. Sunt pro costumas sau cine stie daca or fi 35/40 grade putem lua o rochita fara maneci eleganta! NU?
    Mie mi se pare ca ar merge si rochie eleganta, nasa mea a avut rochie si a f superba

Inregistrat
    13.09.2006

Cool Re: fetelor cu ce ne imbracam la civila si de unde?

Citat Postat de alinamihaela Vezi mesajul
    Am mai vazut costumase dragute la Otiolla in Podu Ros si nu f scumpe ...tot in jur de 350 Ron..dar f fine. Deasemenea mai e un magazin cu costume dragute in spate la Moldova Mall la fel de dragute. Sunt ceva mai deosebite si nu f office
    sunt foarte frumoase costumasele de la corint din spate de la moldova, dar au marimi destul de mari, au si rochitze foarte frumoase, la fel si la nelmar, si-a luat sora mea o rochie superba, lunga de seara

Inregistrat
    18.02.2007

Citat Postat de alinamihaela Vezi mesajul
    Am mai vazut costumase dragute la Otiolla in Podu Ros si nu f scumpe ...tot in jur de 350 Ron..dar f fine. Deasemenea mai e un magazin cu costume dragute in spate la Moldova Mall la fel de dragute. Sunt ceva mai deosebite si nu f office

da... am vazut aseara la otiola o rochie superba care in combinatie cu un taioras asortat ar arata demential... de fapt ea arata demential si fara dar.. na..si costa 220

Inregistrat
    13.09.2006

Cool Re: fetelor cu ce ne imbracam la civila si de unde?

Citat Postat de cristiana Vezi mesajul
    Eu inca nu stiu ce sa fac. Pentru miresicile care au civila dimineata: va duceti la coafor de doua ori sau va faceti frumoase singure ?
    eu voi merge doar o data la coafor inainte de cununia civila

Inregistrat
    30.01.2007

Va atasez si eu o poza cu costumasul meu de la civila.E cu pantalon +maieu negru sin satin f subtire,la decolteu in v si partile suprapuse,vad ca se poarta tare mult genul acesta de decolteu+sacou auriu. Eu am avut pe 10 martie. L-am luat de la magazinul din piata unirii,chiar in statia de tramvai si a fost 300 RON. Am fost si la coafor+cosmetica pt sprancene si tratament si epilat+manichiura.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    05.02.2007

Citat Postat de mitzura Vezi mesajul
    Va atasez si eu o poza cu costumasul meu de la civila.E cu pantalon +maieu negru sin satin f subtire,la decolteu in v si partile suprapuse,vad ca se poarta tare mult genul acesta de decolteu+sacou auriu. Eu am avut pe 10 martie. L-am luat de la magazinul din piata unirii,chiar in statia de tramvai si a fost 300 RON. Am fost si la coafor+cosmetica pt sprancene si tratament si epilat+manichiura.
    Super! Chiar imi place!

Inregistrat
    30.01.2007

multumesc frumos!eu m-am simtit f bine in el. Mai era ideea cu casa wanda,dar erau albe si tare subtiri. Totusi era 10 martie, putea fi ploaie si frig. Din fericire a fost f frumos!

Citat Postat de mitzura Vezi mesajul
    Foarte frumos costumasul. Imi place ca are luciu si detaliile cu floricele din ce in ce mai rare sunt super. E mult mai dragut decat tot ce am vazut eu pe la Wanda...

Pagina 3 din 55 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us