Pagina 1 din 55 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 437

Subiect: Vestimentatie pentru cununia civila

Inregistrat
    10.11.2006

Implicit Vestimentatie pentru cununia civila

Aproape ca am terminat cu toate..printre utimele care mai trebuiesc rezolvate este costumatia de civila..costum sau rochita? Rochita mi se pare ca ar trebui sa fie pentru seara si nu prea merge la civila..cred.Costum? De care si de unde? Office sau nu..Am vazut niste costume chiar f dragute la casa Wanda dar inca sunt nehotarata

Inregistrat
    30.03.2007

Implicit Re: fetelor cu ce ne imbracam la civila si de unde?

Intamplator am nunta in aceeasi zi cu tine dar in Iasi.Cred ca cel mai potrivit pt cununia civila e un costumas.Eu asa ma imbrac.

Inregistrat
    25.02.2007

Ok, ma intereseaza si pe mine subiectul. Eu cred ca un costum e potrivit. Mi se pare deplasat sa merg in rochie eleganta, eventual de seara la starea civila.

Are cineva idee cam cat costa costumasele de la Casa Wanda?

Inregistrat
    18.02.2007

Citat Postat de ioana_taranu Vezi mesajul
    Ok, ma intereseaza si pe mine subiectul. Eu cred ca un costum e potrivit. Mi se pare deplasat sa merg in rochie eleganta, eventual de seara la starea civila.

DIN CATE STIU EU NU SUNT EXAGERAT DE SCUMPE .... EU AM SA ALOC 500 RON PT COSTUM SI DE ACOLO VREAU SA IAU PT CA AU NISTE MODELE CARE MA DAU PE SPATE DAR CEL MAI SIGUR SI MAI SIGUR E SA TRAGI O FUGA PE LA UN MAGAZIN... AU SI IN MALL SI PE STEFAN...

Inregistrat
    07.02.2007

Eu vreau un costumas subtire de vara din bumbac, cu sacouas si pantaloni pix cu talie joasa Stie cineva pe unde se gaseste?

Inregistrat
    13.02.2007

Citat Postat de ioana_taranu Vezi mesajul

viitoarea mea scoacra a cumparat de acolo un costumas cu putin sub 500 de ron.. unele sunt insa mai scumpe..
    la nicky am mai vazut niste costumase foarte bine lucrate .. insa erau ceva mai scumpe.. 600-700..

Inregistrat
    25.02.2007

Citat Postat de ___ALEXANDRA___ Vezi mesajul
    DIN CATE STIU EU NU SUNT EXAGERAT DE SCUMPE .... EU AM SA ALOC 500 RON PT COSTUM SI DE ACOLO VREAU SA IAU PT CA AU NISTE MODELE CARE MA DAU PE SPATE DAR CEL MAI SIGUR SI MAI SIGUR E SA TRAGI O FUGA PE LA UN MAGAZIN... AU SI IN MALL SI PE STEFAN...

As trage si maine o fuga pana la magazin, dar sunt in Germania....aici locuiesc...de asta v-am intrebat pe voi...

Mie cel mai mult in Iasi imi plac costumele de la Wanda. E adevarat ca materialele nu fac banii, dar cel putin costumele alea au fata...si oricum nu il iau ca sa merg la servici cu el...am si eu o toana, sa imi iau de acolo, trebuie sa ma intelegeti...

ce bine de mine k nu mai tre sa ma preocup si de asta . voi merge in rochie de mireasa si dupa aia la biserica .sincer am scapat

Pagina 1 din 55 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us