Pagina 190 din 190 PrimulPrimul ... 90140180188189190
Rezultate de la 1.513 la 1.519 din 1519

Subiect: Miresici de Iasi (discutii despre organizarea nuntilor noastre)

Inregistrat
    31.01.2014

Implicit Re: Miresici de Iasi (discutii despre organizarea nuntilor noastre)

Buna! I-a auzit cineva pe cei de la Remix cantand? Dar pe cei de la Souncheck Band? Ambele formatii sunt din Iasi si ma gandesc ca, poate postand aici, gasesc pe cineva care sa imi dea un feedback.

Inregistrat
    28.03.2014

Citat Postat de andreea_d14 Vezi mesajul
    Buna! I-a auzit cineva pe cei de la Remix cantand? Dar pe cei de la Souncheck Band? Ambele formatii sunt din Iasi si ma gandesc ca, poate postand aici, gasesc pe cineva care sa imi dea un feedback.
    pe cei de la soundcheck ti-i recomand. sunt f buni

Inregistrat
    31.01.2014

Implicit Re: Miresici IASI 2014

Citat Postat de alekssa Vezi mesajul
    Barmanul a fost platit separat de mine (nu lucreaza acolo, are un bar mobil si se ocupa doar cu prepararea cocktailurilor pentru petreceri private). Bautura a fost comandata de el (cu factura) si tot ce ramane nedesfacut se da inapoi. Am achitat la sfarsitul petrecerii tot. La mine s-a consumat aproape tot. Am ramas cu 3 sticle desfacute. A prins foarte bine ideea cocktailurilor si long drinks-urilor.
    Daca doriti mai multe informatii va pot face legatura direct cu el pentru ca se deplaseaza si in alte orase.
    Buna, ma incanta si pe mine idea unui barman. Poti sa imi dai si mie contactul barmanului pe privat, multumesc!!

Inregistrat
    24.07.2009

Buna miresici! Am contactat si eu barmanul si am decis sa colaborez cu el. Este din Vaslui[]
    Din cate spunea acest barman cu care voi colabora la aproximativ 120 de persoane bautura pentru bar mobil (deci doar pentru cocktailuri) cred ca ma va ajunge in jur de 2000 lei..

Si ceilalti care cereau 10 lei pers care si mie efectiv mi sa parut mult sunt acestia..[]
    Ultima editare de Kalini : 09.06.2014 11:04:32 Motiv: link

Inregistrat
    23.07.2010

Citat Postat de nuffy Vezi mesajul
    Buna miresici! Am contactat si eu barmanul si am decis sa colaborez cu el. Este din Vaslui[]
    Din cate spunea acest barman cu care voi colabora la aproximativ 120 de persoane bautura pentru bar mobil (deci doar pentru cocktailuri) cred ca ma va ajunge in jur de 2000 lei..

Si ceilalti care cereau 10 lei pers care si mie efectiv mi sa parut mult sunt acestia..
    vad ca a prins bine recomandarea mea ca foarte multe miresici si l-au luat
    Ultima editare de Kalini : 09.06.2014 11:04:58 Motiv: link

Inregistrat
    28.03.2014

Miresici imi puteti recomanda o spalatorie pt o rochita mai pretentioasa?

Inregistrat
    19.07.2014

Citat Postat de mada_m90 Vezi mesajul
    Miresici imi puteti recomanda o spalatorie pt o rochita mai pretentioasa?
    Curatatoria de la Palas.

Pagina 190 din 190 PrimulPrimul ... 90140180188189190

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us