Pagina 2 din 89 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 709

Subiect: Rochie de mireasa Ploiesti

Inregistrat
    21.02.2007

Implicit Re: rochita de mireasa

buna fetelor! celor care sunteti din ploiesti, stiti cam cat este o rochie de mireasa in orasul vostru? saptamana viitoare vin in ploiesti sa cumpar rochia si as vrea sa stiu la ce sa ma astept. multumesc!

Inregistrat
    14.03.2007

Post Re: rochita de mireasa

Salut pentru toate!

Stie careva pe unde gasesc o rochie de inchiriat in Ploiesti? E vreun magazin, agentie... ceva de genul.....?... asadar... help... (tb un nr mai mare si cu...uh... doar stiti... avem pretentiile noastre...)

Inregistrat
    06.11.2006

Implicit Rochie de mireasa Ploiesti

Stie cineva vreo croitoreasa buna in Ploiesti? Ma intereseaza pentru rochia mea de mireasa si pentru cea a nasei si a celor doua soacre Mai ales rochia de mireasa e delicata pentru ca este foarte simpla, dar eleganta, deci trebuie croita cum trebuie, pentru ca altfel e dezastru..

Inregistrat
    06.11.2006

Implicit Re: Rochie de mireasa Ploiesti

Rochia ar fi unul din modelele de mai jos
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    03.03.2007

Buna fetelor,

Eu mi-am luat rochita de la Cochet Design, au sediul langa stadionul Petrolul. Aceasta firma aduce rochii de mireasa de la Piatra Neamt. Lucreaza cu firma Mirandi. Eu pe rochita am dat 10 mil, si aceeasi rochie tot de la Mirandi era la magazinul Modissimo (cel de langa Tribunal) 12.5 mil.
    Va atasez si modelul

Inregistrat
    07.11.2006

Citat Postat de danielasirbu83 Vezi mesajul
    Buna fetelor,

Eu mi-am luat rochita de la Cochet Design, au sediul langa stadionul Petrolul. Aceasta firma aduce rochii de mireasa de la Piatra Neamt. Lucreaza cu firma Mirandi. Eu pe rochita am dat 10 mil, si aceeasi rochie tot de la Mirandi era la magazinul Modissimo (cel de langa Tribunal) 12.5 mil.
    Va atasez si modelul
    Foarte frumoasa rochita Daniela, poate ne atasezi o poza cu tine in rochita ca sa vedem si noi cum vine. O intrebare: cum te impaci cu crinolina? Mie mi s-a parut un pic rigida

Inregistrat
    25.01.2007

Foate frumoasa rochita. Sa o porti sanatoasa si iubita!

Inregistrat
    03.03.2007

Va atasez si poza cu mine cand o probam.
    Rochia are si crinolina si mi-am cumparat si cercuri separat. Ma impac foarte bine cu ambele. Daca mi-as lasa doar rochia ar fi mai putin umflata. Cercurile sunt super avand in vedere ca am stat si jos si nu mi se ridica fusta in cap cum am mai auzit pe la alte mirese.
    Voi de ce parere sunteti? Sa las si cercurile, cum e in poza cu mine sau fara cum e in poza cu manechinu?

Pagina 2 din 89 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us