Pagina 3 din 89 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 709

Subiect: Rochie de mireasa Ploiesti

Inregistrat
    07.11.2006

Implicit Re: rochita de mireasa

Citat Postat de danielasirbu83 Vezi mesajul
    Va atasez si poza cu mine cand o probam.
    Rochia are si crinolina si mi-am cumparat si cercuri separat. Ma impac foarte bine cu ambele. Daca mi-as lasa doar rochia ar fi mai putin umflata. Cercurile sunt super avand in vedere ca am stat si jos si nu mi se ridica fusta in cap cum am mai auzit pe la alte mirese.
    Voi de ce parere sunteti? Sa las si cercurile, cum e in poza cu mine sau fara cum e in poza cu manechinu?
    Esti f frumoasa Daniela, iti vine super rochita, mie imi place mai umflata asa ca daca te simti bine cu cercurile pastreaza-le

Inregistrat
    08.02.2007

rochia asta este frumoasa oricum.mie imi place cu cercuri.si eu tot de la ei imi iau rochia,dar imiplac 4 modele si nu stiu ce sa fac.si eu o sa port cercurile si daca mi se pare k ma incomodeaza mi le dau jos k nu e greu
    va atasez 2 modele pe care le-am probat.
    Imagini atasate Imagini atasate
    hy everyone

Inregistrat
    25.01.2007

Citat Postat de roxyana18s Vezi mesajul
    rochia asta este frumoasa oricum.mie imi place cu cercuri.si eu tot de la ei imi iau rochia,dar imiplac 4 modele si nu stiu ce sa fac.si eu o sa port cercurile si daca mi se pare k ma incomodeaza mi le dau jos k nu e greu
    Frumoase rochite....Mie imi plac ambele dar daca ar fi sa aleg as alege prima varianta ( seamana f mult cu rochita pe care mi-am cumparat-o eu ). Oricum orice alegere vei face tot vei fi cea mai frumoasa in acea zi!

Inregistrat
    07.11.2006

Amandoua sunt frumoase dar cel mai mult imi place primul model, iti vine si foarte bine. Bafta, sa faci alegerea cea mai buna!

VERA Guest

Smile Re: rochita de mireasa

Buna, prima rochita am probat-o si eu la targ este intradevar superba.Am pus si cercurile si chiar nu mi s-au parut incomode.Iti sta superb in ele...

superba prima rochita. de unde ai lauto si cat a costat? dar se potriveste pt luna octombrie?

Inregistrat
    08.02.2007

va multumesc tuturor si mie tot primul model imi place.dar mai sunt citeva modele frumoase
    si nu stiu ce sa fac.
    hy everyone

Inregistrat
    08.02.2007

Citat Postat de mihaela_ploiesti Vezi mesajul
    superba prima rochita. de unde ai lauto si cat a costat? dar se potriveste pt luna octombrie?
    buna este de la casa mirandi si au 2 magazine in ploiesti.unul pe mihai bravu.si unul care se numeste modissimo pe la hale dar la modissimo sunt mai scumpe cu 2 3 mil.asa am inteles.rochia este 16 mil.si pt.k o sa fie frig in octombrie o sa port peste o hainuta alba de blana.exista special pt.mirese.
    hy everyone

Pagina 3 din 89 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us