Pagina 89 din 89 PrimulPrimul ... 3979878889
Rezultate de la 705 la 709 din 709

Subiect: Rochie de mireasa Ploiesti

Inregistrat
    21.06.2011

Implicit Re: Rochie de mireasa Ploiesti

Citat Postat de n_alexandra Vezi mesajul
    Buna! Eu pana la urma am gasit rochita perfecta la Cochet Design, colectia celor de la Mirandi. Va recomand acel magazin, tipa de acolo este f draguta si amabila si te lasa sa probezi tot magazinul daca vrei. Intradevar rochitele sunt ceva mai scumpe aici dar se merita.
    Buna

intre ce preturi sunt rochitele de la Mirandi

Inregistrat
    31.10.2011

Depinde de colectie, colectiile din 2012 sunt de la 2000 ron in sus, cele din anii trecuti au preturi mai mici.

Citat Postat de iryys Vezi mesajul
    Fetelor nu va luati rochie de la Noela Style din Ploiesti. Eu am nunta in iunie si am crezut ca imi cumpar o rochie unicat de la ele mai ales ca m-au asigurat cu convingere ca nu o sa mai vad o rochita ca a mea pe alta mireasa. Rochia mi-a venit perfect iar cand am auzit ca este si unicat am cumparat-o fara sa stau pe ganduri, mai ales ca pretul a fost destul de bun. Numai ca dupa cateva saptamani am vazut o rochita ca a mea in vitrina magazinului iar cand am cerut explicatii mi-au spus ca de fapt era vina mea ca au mai facut cateva exemplare dupa modelul "unicat" ca imi comandasem un trandafir grena de pus in par (rochia are trandafiri grena pe poale) iar sefa lor vazand ca rochia se vinde a decis sa le mai aduca cateva rochii. Problema e ca si pe mama a incercat sa o minta cu rochii "unicat" de soacra, noroc ca nu a gasit nici una pe gustul ei ca ar fi fost culmea sa mai apara la nunta soacra-mea sau o alta invitata cu o rochie identica cu cea a mamei!! Fetele astea mint de inghiata apele. Sa nu mai spun ca mi-am luat si gentuta de la ele si nu are toartele egale! Pff sper sa nu aiba rochia nici un defect si sa nu o vad pe o alta mireasa....chiar daca se vinde, sa nu o vad eu ca nu mi-ar placea. Nu neg ca au modele bune la pret si destul de dragute, dar daca vreti sa fiti sigure ca nu va vedeti rochita pe alta miresica, nu luati de la Noela Style
    Da ma, fetele de acolo vor doar sa vanda ! Si prietenei mele i-au spus ca daca ii place o rochie s-o ia atunci ca ei nu fac de 2 ori acelasi model. A luat-o si dupa 1 luna am vazut rochia in vitrina.

Inregistrat
    23.02.2011

Buna eu am avut nunta anul trecut la President 5 si imi tot cautam rochie de mireasa in Ploiesti.

Dupa cum spuneti si voi nu prea am gasit rochite frumose in Ploiesti si eram nevoita sa merg la Bucuresti sa le vad si chiar daca imi placea una dar vroiam sa o fac la o critorease pt ca rochita originala era foarte scumpa nu stiam pe nimeni priceput si care sa imi garanteze calitate.

Cu aceasta ocazie mi-a venit idee unei afaceri : am infiintat un mic magazin de rochite de mireasa cu modele noi dar colaborez si cu o croitoreasa foarte priceputa care este capabila da execute orice rochita cu finisaje deosebite si la preturi mult mai mici.

Din cauza ca incarcam sa multumim orice miresica, chiar si pe cele mai nehotarate rochitele nostre pot fi executate ( cand este necesar ) foarte repede, in max 10 zile.

Ma gasiti pe facebook daca ma cautati dupa numele: ROCHII DE MIREASA GERMINA PEIU.

Foarte important: locuiesc in Bucuresti momentan dar la cerere pot aduce rochite la proba in Ploiesti, deoarece dispun de un spatiu de proba in localitate.

Gasiti atasate cateva din rochitele care sunt terminate si pot fi probate.

Va stau la dispozitie pentru orice fel de intrebare pe facebook unde veti gasi numarul meu de telefon.
    Imagini atasate Imagini atasate
    Ultima editare de elenush1986 : 17.03.2013 17:31:16

Inregistrat
    03.02.2013

Implicit Rochii frumoase si ieftine in Bucuresti

Buna fetelor ,

Eu sunt o mireasa mai plinuta si imi cautam ceva care sa arate bine pe mine si sa-mi ascunda tot ce nu trebuie sa se vada , asadar, am cutreierat Ploiestiul in cautarea rochiei perfecte : ))) .
    Recunosc ca nu m-am oprit decat la Noela Style si am vazut rochiile , nu m-a dat nimic pe spate pentru ca rochiile erau chicioase si aveau mult material , eu am nunta in Iulie si nu vreau sa mor de cald .
    Nunta o voi face la Ploiesti,dar eu locuiesc in Bucuresti si asa ca am cautat si aici rochii la preturi ok. Dupa lungi cautari am gasit-o si pretul este super si sunt happy happy .
    Asta este site-ul
    http://www.rochiidemireasaieftine.ro/
    Am facut programare la telefon cu o doamna( multa rabdare a avut ) , locatia magazinului este la Universitate ,deasupra Galeriilor Dalles , am probat rochii pe alese si am stat acolo patru ore , pentru ca imi placeau mai multe si eram super indecisa .

Rochita pe care mi-am cumparat-o eu http://www.rochiidemireasaieftine.ro...71a397ef1a.jpg cu 1100 lei

Pagina 89 din 89 PrimulPrimul ... 3979878889

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us