Pagina 1 din 89 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 709

Subiect: Rochie de mireasa Ploiesti

Inregistrat
    02.11.2006

Implicit Rochie de mireasa Ploiesti

dragele mele,am vorbit despre orice -machiaj,dj,coafor-insa mai putin despre rochia de mireasa,si de aceea am deschis acest subiect pentru miresicile din ploiesti.asa ca am o idee fiecare sa dam cite un sfat cu privire la magazinele din ploiesti,case de moda,preturi si alte lucruri legate de ROCHITA NOASTRA DE MIREASA. CASA DE PIATRA!

Inregistrat
    07.11.2006

Implicit Re: rochita de mireasa

sal alicia,

ai dreptate, chiar despre acest subiect nu prea s-a discutat si cred ca suntem toate interesate . Mie de exemplu imi place f mult casa de moda White Lady din Piatra Neamt si cred ca de la ei imi voi alege rochita. Pacat insa ca nu au magazin in Ploiesti, iar in cel din Bucuresti nu sunt f multe modele

Inregistrat
    02.11.2006

buna monicela,si mie imi plac rochiile de la white lady insa din pacate piatra neamt este cam departe.imi mai plac si niste rochii de la casa de moda mirandi si le poti gasi la magazinul modissimo vizavi de tribunal.Am vazut si citeva la emno mod-la hale-insa nu sunt prea frumoase,depinde de gusturi Spor la cumparaturi.

Inregistrat
    03.10.2006

Buna fetelor,
    Eu de la White Lady as vrea sa-mi aiu rochita, asa ca ma voi duce maine la targul de la Palatul Parlamentului.
    Daca nu puteti ajunge la Piatra Neamt poate reusiti sa ajungeti weekendul asta la Bucuresti, la targ.
    Daca nu, ei au un dealer si in Bucuresti, undeva pe Lipscani. Daca va place in mod deosebit o rochie de la ei, nu cred ca asta e motivul pt care ar trebui sa renuntati.
    E valabil pentru orice casa de moda, nu numai ei. Eu zic sa facem tot posibilul sa ne luam rochita visata.
    Bafta tuturor! pupici

Inregistrat
    24.02.2007

Salut!
    Eu sunt noua pe forum si sunt inca la inceput cu toate pregatirile de nunta in sensul ca m-am hotarat la data (nici aia nu e batuta in cuie - candva in august dupa 15 ca e post ) si cam atat. A, si m-am uitat dupa rochii de mireasa. Am citit la alte orase pe forum si mi-au dat niste idei de locatii de cautat rochii de mireasa: una ar fi pe un site maggiesottero.com, unde am gasit multeeee modele superbe, dar am vazut ca cel mai aproape punct de desfacere este Budapesta, urmatoarea locatie in Turcia, unde ziceau ca preturile sunt foarte mici si ca iti scoti banii chiar si cu dormitul si drumul pana acolo. Mie mi-au placut rochiile de la white lady dar parca nu au foarte multe modele. Eu momentan caut un anume model, dar sunt ferm convinsa ca daca o sa incep sa probez o sa imis chimb preferintele. Astept astfel primul targ de nunti sa probez, ca nu am putut ajunge la cel din februarie din Bucuresti.
    Va pup si astept idei de firme sau modele de rochii care v-au placut mult.

Inregistrat
    08.02.2007

Hei Hei Hei De Ce Stati Haideti Cu Idei.sa Scrie Fiecare Ce Case De Moda Cunoaste In Ploiesti K Poate Gasim Ceva Frumos Aici Aproape De Noi.eu Una Nu Stiu

Inregistrat
    19.01.2007

Si eu imi fac probleme inca de pe acum cu privire la rochie pentru ca nu stiu exact ce vreau,dar stiu cu siguranta ca trebuie sa fie cu trena (mi-am dorit asta de mica)si in toate ccolectiile la care m-am uitat eu nu am vazut asa ceva.Cred ca singura solutie este sa mi-o fac pe comanda numai ca la o casa de moda cred ca este foarte scump iar in croitorese nu stiu cata incredere sa am.Daca ma puteti ajuta cu ceva sfaturi v-as fi recunoscatoare.

Inregistrat
    14.03.2007

Dragele Mele Miresici, Eu Mi-am Luat Rochita De La Noella Style!! Ffffffffffffff Frumoasa!:d
    A-ti Fost??
    Va Pup!!:d

Pagina 1 din 89 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us