Pagina 2 din 125 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 1000

Subiect: Cununia civila

Inregistrat
    03.01.2007

Implicit Re: Cununia civila.

mie imi este fff frica la starea civila..am auzit de decalari de ora f mari chiar de cateva ore..noi avem biserica la 6 am vrea cununia civila la 4..dar am auzit de fel si fel "de pile" vai mor..cica daca e prea aglomerat te cheama si in alta zi si nu vreau astaasta e stresul meu cel mai mare..pana trec de cununia civila mor

Si mie imi este groaza de cununia civila, dar trecem noi si peste asta.

Inregistrat
    03.01.2007

Citat Postat de kamy Vezi mesajul
    Si mie imi este groaza de cununia civila, dar trecem noi si peste asta.
    doamne ajuta..sa nu avem probleme

Inregistrat
    28.09.2006

Citat Postat de dani19_10dani Vezi mesajul
    mie imi este fff frica la starea civila..am auzit de decalari de ora f mari chiar de cateva ore..noi avem biserica la 6 am vrea cununia civila la 4..dar am auzit de fel si fel "de pile" vai mor..cica daca e prea aglomerat te cheama si in alta zi si nu vreau astaasta e stresul meu cel mai mare..pana trec de cununia civila mor
    Nu cred ca sunt asa tampiti sa te cheme in alta zii...ca doar nu te casatoresti cand vor ei ....si nu stai la cheremul lor!!!! Asta am auzit si eu ca e destul de greu sa obtii ora pe care ti-o doresti fara interventii !!!
    Poate ne tin la curent cum merg lucrurile miresicile care au inainte!!!

Inregistrat
    03.01.2007

Citat Postat de cristina17 Vezi mesajul
    Nu cred ca sunt asa tampiti sa te cheme in alta zii...ca doar nu te casatoresti cand vor ei ....si nu stai la cheremul lor!!!! Asta am auzit si eu ca e destul de greu sa obtii ora pe care ti-o doresti fara interventii !!!
    Poate ne tin la curent cum merg lucrurile miresicile care au inainte!!!

si eu sper sa nu fie asa de dificil..

Inregistrat
    18.11.2006

Exclamation Re: Cununia civila.

fetelor m-ati speriat! cum in alta zi? pai la biserica nu-ti trebuie certificatul? se duce nunta de rapa!

Inregistrat
    27.12.2006

Nici nu ma gandesc sa mi se intample MIE asa ceva. Mor cu ei de gat. Spre binele lor .. sa ma bage la ora stabilita.. altfel.. vai de ei . Nu cred ca vor sa aiba probleme cu mine in ziua nunti mele. X-(X-(X-(

eu cred ca daca duceti ce trecbuie nu au de ce sa va faca probleme..sunt oameni si ei...gandesc putin

Pagina 2 din 125 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us