Pagina 1 din 64 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 508

Subiect: Cadouri...idei

Inregistrat
    25.08.2006

Implicit Cadouri...idei

nasii din prtea mea au o fetita frumusica foc,care pe 7 decembrie va implini un anisor .....nu stim ce cadou sa-i cumparam pentru ca are de toate;dulapul este plin cu hainute primite ba de la sora lui nasa-mea din america(care ii trimite cu sacul),ba de la bunicii fatitei,de la martusi...si de la noi are vreo doua costumase...jucarii de la cele mai mici la cele mai mari.....brataruca de aur are...cercei i-au luat nasii de botez.....ce putem sa-i luam la o fetita de un an,ca eu sigur nu vreau sa apar cu un alt costumas sau ursuleti cum vor face majoritatea invitatilor,pt ca stiu ca are mai multe decat le va putea purta(cred ca ar trebui sa-i schimbe hainutele de 2-3 ori pe zi ca sa le poata purta pe toate pana-i sunt bune)............
    astept sa imi dati voi niste idei,ca eu chiar m-am blocat si timp nu prea mai este....

krisstina2004 Guest

Implicit Re: heeelp!!!ce cadou sa-i cumparam fetitei nasilor mei???

Poate un album pentru fotografii, sau niste carti pentru copii, frumos colorate...poate niste jucarii mai deosebite, nu papusi sau ursuleti...sau poate ceva de impodobit bradul, ca tot vine Craciunul...

Inregistrat
    20.09.2006

Sau un lantisor subtire cu o cruciulita micutza..

Inregistrat
    25.08.2006

Citat Postat de andana Vezi mesajul
    Sau un lantisor subtire cu o cruciulita micutza..
    sincer,m-am gandit si eu dar la cat e de nastrusnica si de curioasa,sigur si l-ar rupe tot jucandu-se cu el.............oare s-ar supara daca i-as cumpara o pereche de cercei(sa aiba de schimb,ca deh....e domnisoara) .....sper sa nu....ca doar aurul tot aur e,nu ca si hainutele care-i raman mici

Inregistrat
    25.08.2006

Citat Postat de krisstina2004 Vezi mesajul
    Poate un album pentru fotografii, sau niste carti pentru copii, frumos colorate...poate niste jucarii mai deosebite, nu papusi sau ursuleti...sau poate ceva de impodobit bradul, ca tot vine Craciunul...
    ar fi draguta si o carticica pt copii pe langa altceva.......multumesc pt sugestii

Inregistrat
    20.09.2006

Citat Postat de nico85 Vezi mesajul
    sincer,m-am gandit si eu dar la cat e de nastrusnica si de curioasa,sigur si l-ar rupe tot jucandu-se cu el.............oare s-ar supara daca i-as cumpara o pereche de cercei(sa aiba de schimb,ca deh....e domnisoara) .....sper sa nu....ca doar aurul tot aur e,nu ca si hainutele care-i raman mici
    Si asa.Dc nu? Mie imi plac cerceii cel mai mult dintre toate bijuteriile,pot sa nu port o bratara sau lantisor sau ceva, dar la cercei nu renunt niciodata

Inregistrat
    24.08.2006

Daca vrei sa iei un cadou care sa ii ramana amintire fetitei peste ani,ar fi frumosi si cercelusii,dar daca zici ca i-au luat nasii.....atunci si ideea cu lantisorul nu e rea, ca il poate purta cand se face mai mare.
    O alta idee ar fi, cum am vazut la botezul la care am fost sambata, un banut de argint inscriptionat cu o urare sau ce vrei tu sa ii ramana amintire.Altcineva i-a dat cadou un clopotel de argint care, se spune cica, sa ii umple viata de muzica in fiecare clipa.

Daca insa vrei un cadou de care sa se bucure fetita acum, cea mai buna e o jucarie, ca pana la urma tot copil este si jucariile vor fi mereu atractia numarul 1!

The greatest thing you'll ever learn is just to love and to be loved in return!

poze

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit cadou de craciun pentru sotul iubit

dar sotului ce-i luati ce Craciun?
    eu ma gandisem la o masina..ca asa isi doreste, dar e prea greu..nu pot..
    si nu stiu ce altceva sa-i iau....poate niste ghetute si ceva de imbracat
    Ultima editare de fleur : 19.12.2006 22:00:57

Pagina 1 din 64 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us