Pagina 2 din 34 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 265

Subiect: Ce facem de revelion?

Inregistrat
    25.06.2006

Implicit Re: revelion 2007-2008

ar fi o idee revelion de miresici si miresoi........da trebuie hotarare pt chestia asta.......adica,nu ceva in genu>>pai nush ce facem de rev,sa vedem .........chestiile astea inseamna de obicei stat acasa,o tentativa de petrecere rasuflata.......pe mine astea nu ma pasioneaza...........noi suntem f hotarati............ne bagam sigur.........

ps>nunta ca nunta,rev eu nu l mai fac in bucuresti clar.........mi e dor de rev facute la covasna,la rucar.........60-80 pers..........cu mese festive de revelion...........in restul zileleor plimbat,vizitat,mancat impreuna multi........sanius........

Inregistrat
    14.06.2006

noi am facut revelionul trecut in salsa in bucuresti, ne-am distrat dar am simtit dorul de munte... mai ales k eu am copilarit la brasov si eram obisnuita! si am zis ca anul asta facem neaparat cumva asa cum spuneti si voi sa ajungem undeva depaaaarte de orasul asta ;)

Inregistrat
    21.09.2006

vin si eu cu moldova. zona lepsa-gresu, munte, sanius, atv-uri, pizzerii, cascada putnei, pastravarii si unde mai pui ca oferta de cabane e foarte variata.
    sau, noi intr-un an am zis sa mergem intr-un oras din ro unde nu mai fusese nici unul dintre noi, ne-am luat camera si am petrecut cu necunoscuti, dar a fost frumos.

Inregistrat
    20.04.2006

Citat Postat de mitutza Vezi mesajul
    ar fi o idee revelion de miresici si miresoi........da trebuie hotarare pt chestia asta.......adica,nu ceva in genu>>pai nush ce facem de rev,sa vedem .........chestiile astea inseamna de obicei stat acasa,o tentativa de petrecere rasuflata.......pe mine astea nu ma pasioneaza...........noi suntem f hotarati............ne bagam sigur.........

ps>nunta ca nunta,rev eu nu l mai fac in bucuresti clar.........mi e dor de rev facute la covasna,la rucar.........60-80 pers..........cu mese festive de revelion...........in restul zileleor plimbat,vizitat,mancat impreuna multi........sanius........
    si eu am fost la covasna...cand aveam 14-15 ani...

Inregistrat
    20.04.2006

Mitutza ai rezolvat cu revelionul?Noi cred ca iar o sa ramanem pe dinafara...
    I-am spus ieri sotului ca ar fi cazul sa cautam deja...daca ne apucam la iarna de cautari e clar ca ramanem in oras iar si iar si iar....

Inregistrat
    25.06.2006

Citat Postat de mihasabou Vezi mesajul
    Mitutza ai rezolvat cu revelionul?Noi cred ca iar o sa ramanem pe dinafara...
    I-am spus ieri sotului ca ar fi cazul sa cautam deja...daca ne apucam la iarna de cautari e clar ca ramanem in oras iar si iar si iar....
    bai,gand la gand cu bucurie..........la asta ma gandeam si eu zilele astea......

nu vreau s aaud de stat acasa...........asteptam sa plecam la munte nitelus(cred ca in sept...cam tarziu,dar n avem incotro) si atunci ne hotaram si la vila,dam si avans.........

multi vor zice ca e prea devreme...........va spun eu>>NUUUUUU..........e tarziu............stiu cum e..........se inchiriaza de cu vara pt revelion.......in noiembrie-dec,raman cascatzii sa aleaga ce mai ramane,la preturi f mari........

ar fi o idee de revelion de mirezici........se baga cineva???........dc e inchiriem in fctie de nr de pers abonate,de nr care au dat anvans...........

ps>> buna idee............se fac inscrieri pt revelion pana in septembrie......se baga cineva???

Inregistrat
    20.04.2006

Citat Postat de mitutza Vezi mesajul
    bai,gand la gand cu bucurie..........la asta ma gandeam si eu zilele astea......

nu vreau s aaud de stat acasa...........asteptam sa plecam la munte nitelus(cred ca in sept...cam tarziu,dar n avem incotro) si atunci ne hotaram si la vila,dam si avans.........

multi vor zice ca e prea devreme...........va spun eu>>NUUUUUU..........e tarziu............stiu cum e..........se inchiriaza de cu vara pt revelion.......in noiembrie-dec,raman cascatzii sa aleaga ce mai ramane,la preturi f mari........

ar fi o idee de revelion de mirezici........se baga cineva???........dc e inchiriem in fctie de nr de pers abonate,de nr care au dat anvans...........

ps>> buna idee............se fac inscrieri pt revelion pana in septembrie......se baga cineva???
    Asa cum spui...daca vrem un loc frumos...trebuie actiunat de pe acum...Mie imi sta gandul numai a o cabana de munte cu un semineu...asa ca in filme...poate o sa ma enervez intr-o zi si iau un credit, si imi fac o cabana de vacanta...atunci voi avea sigur unde sa merg de revelion...asa cum si visez...

Inregistrat
    25.06.2006

Citat Postat de mihasabou Vezi mesajul
    Asa cum spui...daca vrem un loc frumos...trebuie actiunat de pe acum...Mie imi sta gandul numai a o cabana de munte cu un semineu...asa ca in filme...poate o sa ma enervez intr-o zi si iau un credit, si imi fac o cabana de vacanta...atunci voi avea sigur unde sa merg de revelion...asa cum si visez...

reperele noastre

>> o vila frumoasa,mare,cu conditii >>apa calda,caldura musai..eventual cu acces la bucatarie.............

>> o vila intr o zona accesibila.......sa luam in cacul o iarna grea.......cu multa zapada si inghet.......sa putem pleca care cu trenu,care cu masina...dc e la cucuietii din deal,cam nasol........

>> sa avem ce face.........sa nu ne plictisem........de vizitat,de plimbat.....pt ca noi ,de obicei.plecam pe 30 si ne intoarcem pe 2-3.....

Pagina 2 din 34 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us