Pagina 1 din 34 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 266

Subiect: Ce facem de revelion?

Inregistrat
    25.06.2006

Implicit Ce facem de revelion?

o sa ziceti ca s nebuna,dar eu caut de pe acum locatie pt revelion..........sunt patita,eu anu asta nu mai raman pe afara.........am organizat pana acum 3 revelioane cam de 60-80 pers ,iar tatonarile ca sa fiu sigura le facea de pe acum,iar avansul il dadeam in vara........asa ca............aveti idei??........a avut cineva vre un revelion reusit intr un loc anume??.........mentionez ca rev vrem in romania,nu peste granita........cuv cheie>munte

ps>ofertele pt strainatate deja se gasesc mai pe toate site urile,dar vrem musai in romanica.........

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: revelion 2007-2008

Cuv. cheie - "LA MAMA"
    Aici am petrecut cel mai frumos revelion de pana acum, si asta dupa ani in care avusesem revelioane asa si asa si chiar nu mai speram ca un revelion e mai mult decat un "bairam" acasa sau la restaurant sau la munte...

Dar totusi, nu este cam devreme sa te interesezi de revelion??? Parca aveai o nunta inainte???

Inregistrat
    20.04.2006

M-ai lovit cu subiectul asta! Pai si noi de revelionul care a trecut, am ramas cam pe dinafara(am mers la un rest), nici macar o cabana nu mai era libera in octombrie/noiembrie...Asa ca am zis ca de anul asta mergem de pasti cand e cu stropitul Si uite ca tu chiar in perioada asta ai deschis subiectul! La fix
    noi ne gandim la ceva in zona noastra(in nordul tarii)...cica la borsa ar fi frumos sau la izvoare...
    Chestia naspa e ca e cam greu sa sti gasca cu care mergi...de obicei la cabana trebuie mai multe persoane...acum iti pot promite multi, dar cu cat se apropie revelionul sa vezi cum toti isi gasesc scuze....
    Dar subiectul ramane deschis si pt mine...

Inregistrat
    31.10.2006

La Arieserni in muntii Apuseni sunt cabane amenajate frumos si zona e ok.
    Anul trecut era 800mii/pers/noapte....si gazda nu statea cu tine,iti dadea cheia si i-o dadeai la sfarsit.E si partie de schi acolo...
    ca cativa km de casa lui Avram Iancu........

Inregistrat
    15.11.2006

Citat Postat de miti Vezi mesajul
    La Arieserni in muntii Apuseni sunt cabane amenajate frumos si zona e ok.
    Anul trecut era 800mii/pers/noapte....si gazda nu statea cu tine,iti dadea cheia si i-o dadeai la sfarsit.E si partie de schi acolo...
    ca cativa km de casa lui Avram Iancu........
    Cea mai frumoasa zona in Arieseni,am mers intr-o tabara cand eram in liceu,mi-a placut la nebunie! Si de atunci n-am mai ajuns in zona.
    Ar fi super sa ne organizam si sa mergem mai multi undeva,miresici+sotiori!
    "Nu as spune probabil tot ceea ce gandesc, dar cu siguranta as gandi tot ceea ce spun."

Inregistrat
    06.01.2007

Citat Postat de AlexandraGiorgiana Vezi mesajul
    Cea mai frumoasa zona in Arieseni,am mers intr-o tabara cand eram in liceu,mi-a placut la nebunie! Si de atunci n-am mai ajuns in zona.
    Ar fi super sa ne organizam si sa mergem mai multi undeva,miresici+sotiori!

Super idee !!! Asa ne putem cunoaste mai bine...

Inregistrat
    14.06.2006

mie mi se pare mai misto ideea de mers la munte dar intr-un oras ceva mai mare, unde pe langa schi, patinaj si alte sporturi "specifice" sa mai existe si discoteci si alte distractii...

Inregistrat
    25.06.2006

exclus bucurestiul de sarbatori ,iarna........revelion la munte categoric........gratis sa fie si eu in bucuresti nu stau..........ideea e ca am vrea sa plecam pe 29-30 dec(asa am plecat tot timpul) si sa ne intoarcem pe 2-3 ian .............dc ati petrecut undeva frumos(peisaje frumoase........pesteri si alte chestii..........conditii bune intr o vila..........sau.......) spuneti ne si nou........

ps>apuseni e o provocare..........n am fost de micuta......

Pagina 1 din 34 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us