Pagina 1 din 88 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 697

Subiect: Miresici din Mehedinti

Inregistrat
    16.01.2007

Post Miresici din Mehedinti

Ceao!
    Este vre-o miresica din Mehedinti?

Inregistrat
    16.01.2007

Implicit Chiar nimeni din Mehedinti?

Nu pot sa cred ca nu este nici o miresica din MH... chiar nici una?!?!

Inregistrat
    22.12.2006

Implicit Re: Chiar nimeni din Mehedinti?

Citat Postat de ddaannaa Vezi mesajul
    Nu pot sa cred ca nu este nici o miresica din MH... chiar nici una?!?!
    dap eu sunt din MEHEDINTI.

Mutatia MTHFR C677T -heterozigota

Inregistrat
    20.02.2007

Implicit Re: Mehedinti

Ceau,

Si eu sunt din Mehedinti.

Inregistrat
    20.02.2007

Buna fetelor,

Eu am rezolvat cu resturantul (Motel Continental Gura Vaii), am dat avansul la muzica, cameraman si cam atat.
    Cu cine va aranjati restaurantul?

Pupici,
    Mariana

Inregistrat
    16.06.2007

Talking Re: Mehedinti

Salutare miresici din Severin sunt Cristina am 24 ani si imi doresc
    tare mult sa vorbesc cu toate fetele despre cum va fi sau cum a fost ziua cea mai importanta din vietile noastre.

E primul meu mesaj pe care-l scriu desi sunt inscrisa pe acest site de cateva luni bune si deja am facut o pasiune pentru el.
    Voi fi si eu miresica in vara 2008 si de vreo cateva zile am inceput sa cautam restaurant (deja am gasit unul care mie imi place dar e al doilea pe care l-am vazut si nu as vrea sa ma grabesc).
    Ne-au cerut 7 milioane avans, la voi cat a fost avansul?
    Biserica unde ne vom cununa va fi Grecescu dar nu am fost sa vorbim cu preotul pentru ca nu am stabilit data exacta, doar nasii i-am stabilit.
    Voi ce restaurante ati mai vazut, cum vi se par preturile meniurilor si la ce restaurante nu ma sfatuiti sa merg? Si o rugaminte am la voi nu stiu nici o formatie, ma puteti indruma voi?
    Marea mea problema este ca nu stiu cum as vrea sa arate rochita mea de
    mireasa, ati patit si voi asa ceva?

Va salut si sper ca mesajul meu sa starneasca interesul viitoarelor miresici din Severin si poate cine stie facem cheful burlacicelor impreuna.

Inregistrat
    16.06.2007

[quote=crisu_24;433591]Salutare miresici din Severin sunt Cristina am 24 ani si imi doresc
    tare mult sa vorbesc cu toate fetele despre cum va fi sau cum a fost ziua cea mai importanta din vietile noastre.

E primul meu mesaj pe care-l scriu desi sunt inscrisa pe acest site de cateva luni bune si deja am facut o pasiune pentru el.
    Voi fi si eu miresica in vara 2008 si de vreo cateva zile am inceput sa cautam restaurant (deja am gasit unul care mie imi place dar e al doilea pe care l-am vazut si nu as vrea sa ma grabesc).
    Biserica unde ne vom cununa va fi Grecescu dar nu am fost sa vorbim cu preotul pentru ca nu am stabilit data exacta, doar nasii i-am stabilit.
    Voi ce restaurante ati mai vazut, cum vi se par preturile meniurilor si la ce restaurante nu ma sfatuiti sa merg? Si o rugaminte am la voi nu stiu nici o formatie, ma puteti indruma voi?

Va salut si sper ca mesajul meu sa starneasca interesul viitoarelor miresici din Severin si poate cine stie facem cheful burlacicelor impreuna.

"Dragostea este o încercare de a transforma o părticică dintr-o lume de vis în realitate."

"Ma indoiesc ca stelele sunt de foc, ma indoiesc ca soarele se misca, ma indoiesc ca adevarul poate fi minciuna, dar niciodata nu ma indoiesc ca iubesc."
    William SHAKESPEARE

Inregistrat
    22.12.2006

[quote=crisu_24;448306]
    Citat Postat de crisu_24 Vezi mesajul
    Salutare miresici din Severin sunt Cristina am 24 ani si imi doresc

"Dragostea este o încercare de a transforma o părticică dintr-o lume de vis în realitate."

"Ma indoiesc ca stelele sunt de foc, ma indoiesc ca soarele se misca, ma indoiesc ca adevarul poate fi minciuna, dar niciodata nu ma indoiesc ca iubesc."
    William SHAKESPEARE
    bine ai venit. Din pacate nu prea sunt fete din sev care sa aiba activitate pe miresici. Cat despre intrebarile tale: eu am nunta la Ok si am platit avans 5 mil; la Grecescu fac si eu cunuia religioasa, iar ca pret la meniu pot spune doar ca al meu e de 110 Ron/pers.

Mutatia MTHFR C677T -heterozigota

Pagina 1 din 88 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us