Pagina 2 din 15 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 120

Subiect: Rochii de seara in Constanta

Inregistrat
    14.09.2006

Implicit Re: Rochii de seara in Constanta

Citat Postat de nebunica_mica Vezi mesajul
    am pus poza la avatar.sper sa se vada.dar sunt bucuroasa k am gasit pe cineva care sa mi-o faca
    Super rochita! Si mai ales culoarea! Rochie mov de nasa vreau si eu! Am vazut un model dragut la bilutzi, cu exceptia unor flori aplicate care mi s-au parut "kicioase". Alt magazin cu rochii de mireasa si de ocazie este "Sezi Fashion" (parca asa-i spune), unde am vazut o alta rochie mov, dar era 14 mil. Si sa nu uitam de Nataly si White Lady (casa modei, et 2)!

Citat Postat de cristina17 Vezi mesajul
    Vreau si eu .........dar sunt foarte scumpe!!!! Prima imi place foarte mult!!! Si mie imi trebuie rochie pentru cand o sa fiu nasa...ce magazine stiti prin Cta? Mama si soacra deja si-au cumparat rochii pentru nunta noastra...dar ele sunt XXL ...imi plac amandoua...sunt elegante si potrivite pentru silueta si varsta lor!!!
    Am si eu un model preferat pe care m-as risca pana la urma, daca nu gasesc nimic pe plac, sa mi-l fac la croitor !!! E o rochita simpluta, dar mie imi place .....
    de unde si au luat mama ta si soacra rochiile ca si mama mea are nevoie de o marime mare si va trebui sa caut cu ea..macar sa stiu de unde sa incep...

Inregistrat
    28.09.2006

Citat Postat de constantinescumathias Vezi mesajul
    de unde si au luat mama ta si soacra rochiile ca si mama mea are nevoie de o marime mare si va trebui sa caut cu ea..macar sa stiu de unde sa incep...
    Soacra mea si-a luat-o de la un magazin de la Icil, in complexul de acolo este un magazin undeva la etaj...si mama si-a luat-o dintr-un magazin de undeva de la Marvimex......preturile pe acolo sunt mai bune decat pe la magazinele din Doraly, iar prin centru nu prea se gasesc rochii de seara marimi mari!!
    Spor la cautat!

Inregistrat
    18.11.2006

incercati si la cristina mode pe stefan. si mai e un magazin tot pe stefan cum vii de la politie inspre tomis. e langa un magazin de pantofi. are la modele....

Citat Postat de cristina17 Vezi mesajul
    Soacra mea si-a luat-o de la un magazin de la Icil, in complexul de acolo este un magazin undeva la etaj...si mama si-a luat-o dintr-un magazin de undeva de la Marvimex......preturile pe acolo sunt mai bune decat pe la magazinele din Doraly, iar prin centru nu prea se gasesc rochii de seara marimi mari!!
    Spor la cautat!
    multumesc mult ....asa stiu de unde sa incep

Inregistrat
    25.01.2007

Citat Postat de otisor83 Vezi mesajul
    incercati si la cristina mode pe stefan. si mai e un magazin tot pe stefan cum vii de la politie inspre tomis. e langa un magazin de pantofi. are la modele....

Ai mai trecut de curand pe la magazinul acesta? Eu am fost cu mama acum vreo 3 saptamani dar aveau compleuri (pentru zi) cam groase pentru luna iunie. Si noi suntem in cautari, poate avem noroc la targul de la jumatatea lunii din Mamaia.

Inregistrat
    03.01.2007

buna!am fost eu ieri la cristina mode..mie mi s-au parut cam scumpe!8 mil o rochie lunga!

Am eu cateva modele dragute,poate gasiti un croitor bun!
    Imagini atasate Imagini atasate

Pagina 2 din 15 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us