Pagina 1 din 73 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 577

Subiect: Pregatirile miresicilor din Vaslui

NicoleM Guest

Post Pregatirile miresicilor din Vaslui

Salut! Eu locuiesc in Iasi, dar am nunta in Vaslui, pe 29 iulie, si nu stim inca o coafeza buna.
    Daca stiti un coafor bun, va rog sa-mi spuneti pentru ca mai e putin timp si trebuie sa facem deja programarea.
    Merci

Inregistrat
    18.09.2006

Implicit Re: Coafat in Vaslui

Salut! Si eu am nunta in Vaslui pe 21 aprilie 2007, dar am aceeasi problema, sunt din iasi. Am vazut ca ai avut nunta in 2006, si vreau sa stiu ce coafor bun ai gasit in Vaslui.Inca ceva: cunosti o florarie in Vaslui unde as putea sa fac comanda pentru lumanari buchete si cocardte (vreau din flori naturale)?...Multumesc!
    Ultima editare de drosi : 21.01.2007 20:21:23

Inregistrat
    05.12.2006

Buna,
    si eu voi avea nunta in Vaslui, dar in iunie pe 30, asa ca te rog, anunta-ma si pe mine cand gasesti o florarie klumea. iti las si id-ul meu de mess, gaitica78, poti sa ma apelezi si mai vb. pupici

Citat Postat de drosi Vezi mesajul
    Salut! Si eu am nunta in Vaslui pe 21 aprilie 2007, dar am aceeasi problema, sunt din iasi. Am vazut ca ai avut nunta in 2006, si vreau sa stiu ce coafor bun ai gasit in Vaslui.Inca ceva: cunosti o florarie in Vaslui unde as putea sa fac comanda pentru lumanari buchete si cocardte (vreau din flori naturale)?...Multumesc!
    NIKO M

Inregistrat
    13.01.2007

Buna miresici...si eu am nunta tot la vaslui pe 8 septembrie si sunt din aisi...am auzit ca este o coafeza buna...o cheama Didina cica.....zvonurile spun ca face bine...si face si cum vrei tu....de florarie cam nasol...m-am interesat si nu am gasit....am inteles ca exista o singura firma (asta nu e sigur) de ornat si doar cu baloane.....eu am zis ca imi iau din iasi...ca nu costa tare mult transportul..
    voi la care restaurant faceti....eu fac la copou..si nu am idee de ornat...
    pupici si bafta la pregatiri.....dac aveti noutati anuntati-ma

Inregistrat
    18.09.2006

eu am nunta tot la copou si ne orneaza sala cei de la crismona.ei fac aranjamentele cu flori artificiale dar noi am inchiriat doar suportii de flori de la ei si luam noi flori naturale de la o florarie. va spun dupa nunta cum a fost. va pup.spor la pregatiri

Inregistrat
    13.01.2007

Da sa ne dai detalii....sala ai de la copou tot portocalie a ramas?....spunea ca vor sa renoveze....si la ce biserica faci? cat ti-a calculat un meniu la copou...chiar sunt curioasa.....au bucatar nu?....asa sper ca auzisem ca poti sa-ti aduci tu tot....inclusiv mancarea....pui flori numai pe mese nu..? ti-ai ornat si scaunele? adica le-ai pus fustite din saten....poze.....dupa nunta...pupici si distractie placuta...vreau detalii amanuntite ca acusi vine termenul...

Inregistrat
    18.09.2006

sala e tot portocalie. noi am inchirit husele de scaune si fetele de masa,suporturile de flori in care vom pune flori naturale
    vom avea o arcada de baloane la intrare si baloane cateva prin sala,o perdea de lumini in spatele mirilor si cam atat; a,si niste tull la stalpi..cam atat cred.inca nu ne-a dat pretul la meniu ca pe ala il stabilim dupa pasti,dar ei dau in meniu doar strict felurile de mancare.
    bautura prajiturile si tortul ti le aduci tu.va pup si spor. dupa nunta promit ca postez si poze.

Inregistrat
    13.01.2007

Husele si fetele de masa le-ai luat din vaslui?...cam cat te-a ajuns?...de fapt cam cat te ajung toate ornamentele astea...sa fac o comparatie...si la starea civila cam cu cat timp inainte?..

Pagina 1 din 73 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us