Pagina 2 din 100 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 797

Subiect: Miresici De 2007

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: BUNA

Si eu voi fi miresuca tot in 2007...in vara! nu am inceput nici eu pregatirile inca...doar sugestii de pe site-uri ca acesta...si problema mea este aceeasi cu a ta claudia...RESTAURANTUL! nu stiu cand ar trebui facuta rezervarea...as opta pt luna mai anul acesta...dar as mai si astepta pana in septembrie, insa mi-e teama sa nu fie prea tarziu si sa nu mai gasesc ceea ce imi place!

Pana ma hotarasc mai citesc sfaturile altora de pe site....

claudia23 Guest

Buna miresici! ;)
    Eu pana zilele trecute eram absolut innebunita dupa McMonis... e intr-adevar un restaurant foarte frumos, cu multe sali, ai de unde alege. Dar cand ne-am dus sa vorbim macar asa de principiu pentru 2007 ne-a spus persoana care se ocupa de evenimente ca pana in ianuarie 2007 ei nu pot sa spuna nimic sigur, ca restaurantul se rezerva numai pentru 8 ore... Nu stiu despre voi, dar eu sunt convinsa ca daca astept pana in ianuarie si nu imi convin preturile la McMonis in alta parte nu mai gasesc... Mi se pare putin cam exagerat... Voi ce ziceti?
    Ati mai descoperit ceva restaurante frumoase?

Inregistrat
    07.02.2005

Buna Claudia23,
    La Restaurantul Best Chef _ Hotel Lido (60-120 pers.)ai incercat? Eu acolo am rezervat pt. 27 Aug. 2006, este tare dragut, esteelegant, preturile sunt la fel ca la McMonis, in plus este un singur salon nu ca la McMonis unde vor fi 3 nunti intr-o seara sau daca nu te deranjeza acest lucrupoti sa mergi sa vezi si Terasa Doina- Kiseleff, este tare frumoas acolo si este de fitze, are 4 saloane + terasa, meniul min. 2.500.000 lei si Marriott este frumos, aumulte saloane, in "Albumul meu" poti sa vezi si poze si meniul pleaca de la 40 Euro + pachet oblig. de bauturi min. 12 Eur, incearca si la Sofitel sau Intercontinental.
    Bafta,
    Cris.

Inregistrat
    07.02.2005

Salut Anonymous,
    Am o cunostinta care a facut nunta in luna Mai, casnicia ei dureaza de 30 ani si este fericita si acum, si fetele eiau facut nunta tot in luna Mai.
    Bafta,
    Cris.

Inregistrat
    07.02.2005

Buna,fetelor! Eu voi avea nunta in iulie 2007. Noi ne agitam deja de restaurant.Am inteles ca se inchireaza cam cu un an inainte si vrem sa avem de unde alege avand in vedere ca am vreo 200 de invitati.

claudia23 Guest

Buna Cris!
    Mersi frumos pentru recomandare... o sa merg sa vad restaurantul... ideea e ca mie mi-ar placea ceva mai "in natura" sa zic asa, sa am terasa, sa fie verdeata multa in jur si neaparat sa fie luminos - cu muuuuulte geamuri!!!
    Pt rali: incearca la Casa Alba - Baneasa. Restaurantul e foarte frumos si au o terasa imensa!
    Succes!! Va pup!!

fantasy Guest

Salutareee. Si eu am nunta in mai 2007. De superstitii m-am lovit si eu. Dar nu le-am luat in seama. Suntem un cuplu intangibil. Si vom rezista impreuna! Nu luati in calcul aceste idei babesti, sunt nefondate! [icon:g1/]

fantasy Guest

Eu am contactat localul si mi l-am rezervat pentru data stabilita. Ar trebui sa te grabesti, cu localul nu-i de glumit!

Pagina 2 din 100 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us