Pagina 1 din 263 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 2098

Subiect: Miresici din Judetul Cluj

anonymous Guest

Post Miresici din Judetul Cluj

Buna!in 24 iunie anul acesta voi avea si eu nunta si sunt cam emotionata!sunt din Cluj si m-ar interesa sa stiu si eu una alta!daca e cineva din cluj....si ar vrea sa-si imparta emotiile si intrebarile cu cineva...eu sunt[icon:g1/]

marydee Guest

Implicit Re: Mireasa din Cluj

SAL EU SUNT DIN CLUJ
    CUM STAI CU PREGATIRILE?
    EU SUNT TARE IN URMA DAR SPER SA MA REDRESEZ.
    MARYDEE

Inregistrat
    07.02.2005

Marydee, o sa ai nunta ca si mine, in 29iul.Eu sunt din Bistrita, dar tot ce mi-am luat pana acum a fost din Cj-rochie, jartiera, iar ce imi voi cumpara de acum incolo va fi tot din Cj.Am facut turul Clujului in cautarea rochiei potrivite, si am gasit-o.Tu ai deja rochia?Dar celelalte?
    "I wish I could save time in a bottle "

Inregistrat
    07.02.2005

Si eu sunt dic Cj si voi avea nunta pe 26 august.Deja mi-am luat rochia zilele astea de la targul de nunti-Casa de Cultura si sunt tare fericita ca am gasit-o.
    Ar fi bine daca ne-am mobiliza noi clujencele cu sfaturi si idei.
    Va astept!

Inregistrat
    07.02.2005

Tweety_mem,am fost si eu la Cj la Targul de Nunti si mi-am gasit voalul.Dar tre sa mai trec prin oras pt celelalte accesorii.Mirelui nu i-am gasit costum,nu i-a fost bun.mai mergem si mai cautam.Oare pe unde sa mai merg?Nu stii tu cumva?
    "I wish I could save time in a bottle "

Inregistrat
    07.02.2005

Nu prea stiu multe magazine cu costume.Eu am vazut ceva frumos la alb negru si nu f scump:8 mil.Mai sunt si la salonul Promesis de pe str Horea,spre gara.Acolo sunt f ieftine(de la 2 mil), dar nu mi-a placut nimic. Ma mai interesez si-ti spun.

sodiana Guest

Implicit Hi

Si eu sunt din Cluj si am nunta in 15 Iulie. Inca mai avem de lucru la pregatirti dar speram sa terminam la timp. Voi la ce coafor mergeti.

PS: Am ce am cu coaforul

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

mie imi place foarte tare salonul ELLE de pe strada Potaissa. ce zici? poti incerca

Pagina 1 din 263 1231151101 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us