Pagina 50 din 50 PrimulPrimul ... 40484950
Rezultate de la 393 la 396 din 396

Subiect: Sedinta foto la nunta

Inregistrat
    17.09.2014

Implicit Re: Sedinta foto la nunta

Citat Postat de roxxana_s Vezi mesajul
    Ai dreptate Lore.PARCUL BUCOV sau SALA SPORTURILOR sunt f agglomerate si "perisate" din punct e vedere al fotografiilor de nunta.Dar alta solutie in Ploiesti pt exterior..nu prea sunt.Eu ma gandeam sa gasesc un coltisor frumos la Paulesti prin padure.Voi vedea.
    In zona Paulestiului am facut noi sedinta foto de logodna, dar undeva pe campuri si prin curte pe la Regina Noptii. Sunt foarte incantata de cum au iesit pozele. Mie mi-a placut cel mai mult in curte la Regina Noptii. Au amenajat foarte frumos acolo in spate si merita sa mergi macar intr-o plimbare inainte sa vezi daca iti place.

Inregistrat
    28.09.2014

Multumesc pt pont.Sper sa nu zic animic ca facem poze la ei,dar nunta in alt restaurant.

Inregistrat
    17.09.2014

Citat Postat de roxxana_s Vezi mesajul
    Multumesc pt pont.Sper sa nu zic animic ca facem poze la ei,dar nunta in alt restaurant.
    Noua nu ne-au spus absolut nimic si nici macar nu am intrat in restaurant. E drept ca nu eram imbracat in mireasa, dar cred ca daca vorbiti cu seful de restaurant sau cu cine gasiti pe-acolo nu va fi nicio problema.

Succes pe mai departe!

Inregistrat
    30.09.2015

Crează-ți un album foto cu nunta ta în câteva minute și îl primești acasă în 7 zile. E simplu : își creezi cont online, încarci pozele dorite, îți alegi formatul, dimensiunea, coperta, hârtia, te joci cu aplicația și asta oriunde/oricând! Uite aici : https://photogo.ro/fotocarte

Pagina 50 din 50 PrimulPrimul ... 40484950

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us