Pagina 34 din 34 PrimulPrimul ... 24323334
Rezultate de la 265 la 268 din 268

Subiect: Nu as purta sub nici o forma... Haine, situatii amuzante

Inregistrat
    20.02.2007

Implicit Re: Nu as purta sub nici o forma... Haine, situatii amuzante

Citat Postat de BDiana Vezi mesajul
    M-am tot codit sa va spun, dar iata nu ma mai pot abtine: mie nu-mi place subiectul asta!!! Dar deloc!

Nu imi place, pt. ca nu mi se pare normal sa razi de gusturile altuia (poate ca la un moment dat cineva se va trezi sa rada de ale tale!) si cu atat mai putin de fata cuiva...

Unii oameni sunt mai urati, mai putin ingrijiti, mai prosti, sau mai... altfel. Sa ne aratam superioritatea facand ce putem mai bine si lasandu-i pe cei din jur sa judece, nu aratand cu degetul ca niste copii mici...
    Adevarul este ca nici mie nu prea imi place acest topic....de aceea nici nu am comentat pe aici ...Nu e frumos sa radem de altii mai ales intr-o situatie care pare cat de cat normala.....
    hai sa ziceam intr-o situatie intr-adevar caraghioasa se poate rade pe seama asta.....de aceea exista si acel topic cu imagini caraghioase de la nuntile noastre....si nu de la nuntile altora...eehhh...in fine...sper sa nu fiu injurata...

Inregistrat
    28.05.2006

In cazul asta sa se inchida subiectul si gata.

Inregistrat
    07.06.2007

Eu nu vreau sa fiu rea si nici nu vreau sa jignesc pe nimeni sub nici o forma, dar parca subiectul asta e "playground" pentru miresici care vor sa fie rautacioase. Poate peste 20 de ani, cineva se va uita la pozele noastre de la nunti si va rade de se va strica de ce "caraghios" am aratat...timpurile si gusturile se schimba si difera de la cultura la cultura. Nu cred ca e un thread neaparat dragalas...

Inregistrat
    28.05.2006

Citat Postat de andymatei Vezi mesajul
    Eu nu vreau sa fiu rea si nici nu vreau sa jignesc pe nimeni sub nici o forma, dar parca subiectul asta e "playground" pentru miresici care vor sa fie rautacioase. Poate peste 20 de ani, cineva se va uita la pozele noastre de la nunti si va rade de se va strica de ce "caraghios" am aratat...timpurile si gusturile se schimba si difera de la cultura la cultura. Nu cred ca e un thread neaparat dragalas...
    Ok, s-a inteles. Nu e nevoie sa spuna everybody chestia asta. Din partea mea poate fi inchis. Pacat ca se dorise a fi altceva la inceput.

Pagina 34 din 34 PrimulPrimul ... 24323334

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us