Pagina 137 din 137 PrimulPrimul ... 3787127135136137
Rezultate de la 1.089 la 1.093 din 1093

Subiect: Totul despre muzica in Arges

Inregistrat
    08.07.2013

Implicit Re: Totul despre muzica in Arges

A trecut si nunta! Nu a avut emotii absolut deloc! Poate putin inainte de primul dans
    Toti furnizorii s-au ridicat la inaltimea asteptarilor, am avut o nunta exact asa cum ne-am dorit!
    Daca avem emotii privind muzica (in mare pentru invitatii veniti din Pitesti si imprejurimi, care sunt obisnuiti cu formatie) pot spune ca am facut cea mai buna alegere! Dj-ul si-a facut treaba perfect, solista la fel si majoritatea invitatilor ne-au felicitat pentru alegere! S-a dansat foarte mult, inclusiv sotul meu care de regula nu este un fan al dansului
    Recomand cu caldura Kdj Entertainment ca o alternativa la fomatie!

Inregistrat
    18.11.2014

Citat Postat de Mihaela1687 Vezi mesajul
    buna fetelor, am tot cautat pe youtube mai ales o formatie buna dar nu ma prea incadrez in buget cu unele din pacate... stii vreo formatie care sa fie buna si sa fie cam in bugetul meu de 4500-5000 lei? timp ar mai fi pana la anul cand avem nunta, nu vrem sa ne grabim ...
    Incearca la formatia select show din Pitesti !
    Uite aici site-ul
    https://formatiaselectshow.wordpress.com/
    Casa de piatra iti urez !

Inregistrat
    07.06.2015

De formația Master Band din Pitești a auzit cineva ceva? Fac atmosferă? Sunt serioși?

Buna, fetelor.

Noi avem nunta la anul, in Pitesti.
    Pentru muzica am ales formatia Reverence din Pitesti. (exact asa ii gasiti la un search pe google).
    Vera si Remus canta si la pub-ul Vintage din Pitesti (puteti merge sa ii ascultati). Sunt 2 cantarete (usoara si populara), 2 barbati la clape si vioara, xaxofon, etc. Sunt fenomenali.
    Din pacate, pe youtube nu au puse cele mai bune cantece ale lor, si daca nu i-am fi vazut live la cateva nunti la care am participat, cu siguranta nu i-am fi luat.
    Deci, daca ii asculti live, la fata locului, oamenii sunt geniali.
    Ii recomand din toata inima.
    Si nici nu iti iau pielea de pe tine cand e vorba de buget.
    Va pup.

Inregistrat
    06.04.2015

Citat Postat de asqard Vezi mesajul
    De formația Master Band din Pitești a auzit cineva ceva? Fac atmosferă? Sunt serioși?
    Buna!

Formatia asta au avut-o niste prieteni de-ai nostri la cununia civila.Au fost 2 fete care au cantat absolut toate genurile de muzica,un nene la clape si un nene cu vioara daca nu ma insel.Am dansat absolut toata noaptea! Am plecat la 4 dimineata intr-o zi de joi,iar vineri toti mergeam la munca,deci iti dai seama cat de bine ne-am simtit.Daca nu am fi avut deja formatie pt nunta noastra,cu siguranta ca am fi luat in calcul Master band-ul.
    Ti recomand cu multa incredere!

Pagina 137 din 137 PrimulPrimul ... 3787127135136137

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us