Pagina 1 din 87 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 695

Subiect: Participare la civila miresicilor

Inregistrat
    11.09.2006

Implicit Participare la civila miresicilor

Buna fetele..incepand cu sambata asta facem o treba interesanta. O sa mergem la cununia civila sau religioasa la fetele care se casatoresc de aici din Iasi (si care doresc si ne primesc bineinteles)
    O sa incepem cu Danyella
    S-au anuntat deja cateva participante fizic iar altele cu sufleetul din motive de servici. Urmatoatea va fi Sherydan care ne-a dat si ea acceptul pe saambata cealalta.
    Danyella are civila la 10 dupa cum stiti in centru la Strarea civila. Cine vrea sa participe sa-mi dea un privat cu adresa de mail ca sa stabilim o treaba intre noi..de care nu trebuie sa stie fetele vizate Grabiti-va ca nu mai e mult timp la dispozitie.
    pentru samabata acum; inscrisi
    Eu Drika, Bia, Nerromiha (nu stie sigur daca ajunge) Nadia ne sustine dar nu poate sa vina din cauza serviciului la fel si Micky.. asteptam fetele

Inregistrat
    30.01.2007

Implicit Re: Participare la civila miresicilor

Se presupune ca venim singure sau cu iubiteii (sotiorul in cazul meu)?

Inregistrat
    20.10.2006

Smile Re: Participare la civila miresicilor

Citat Postat de drika Vezi mesajul
    Buna fetele..incepand cu sambata asta facem o treba interesanta. O sa mergem la cununia civila sau religioasa la fetele care se casatoresc de aici din Iasi (si care doresc si ne primesc bineinteles)
    O sa incepem cu Danyella
    S-au anuntat deja cateva participante fizic iar altele cu sufleetul din motive de servici. Urmatoatea va fi Sherydan care ne-a dat si ea acceptul pe saambata cealalta.
    Danyella are civila la 10 dupa cum stiti in centru la Strarea civila. Cine vrea sa participe sa-mi dea un privat cu adresa de mail ca sa stabilim o treaba intre noi..de care nu trebuie sa stie fetele vizate Grabiti-va ca nu mai e mult timp la dispozitie.
    pentru samabata acum; inscrisi
    Eu Drika, Bia, Nerromiha (nu stie sigur daca ajunge) Nadia ne sustine dar nu poate sa vina din cauza serviciului la fel si Micky.. asteptam fetele

sherydan are cununia civila pe 29 aprilie.....asta inseamna duminica viitoare la 11.45...ca sa stiti cum va faceti planurile

Inregistrat
    13.02.2007

La Sherydan nu lipsesc pentru nimic in lume.. Vreau sa-i mai vad soacra.

Inregistrat
    22.09.2006

Citat Postat de nadiai Vezi mesajul
    La Sherydan nu lipsesc pentru nimic in lume.. Vreau sa-i mai vad soacra.

Cred ca si ea pe tine. Sau nu.... (?)
    Te astept cu drag...Pe voi toate!

Vai de capu' cui imi are grija!

Inregistrat
    11.09.2006

Deci care se mai aboneaza...e tare scumpa danyella m-am intalnit cu ea azi si am mers la salon...

Inregistrat
    24.08.2006

Stiu ca nu apartin iesencelor, dar mi se pare super frumoasa ideea voastra si voiam sa va felicit pt initiativa!

The greatest thing you'll ever learn is just to love and to be loved in return!

poze

Inregistrat
    17.07.2006

Citat Postat de drika Vezi mesajul
    Deci care se mai aboneaza...e tare scumpa danyella m-am intalnit cu ea azi si am mers la salon...
    si ca sa fiu eu off topic, cum ti s-a parut?eu abia am ajuns acasa, dupa o epilare completa...iar iubi meu scump si drag ma intreaba mereu de ce merg asa? daca ar sti el

Pagina 1 din 87 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us