Pagina 1 din 35 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 278

Subiect: Cofetarii in Sibiu

Inregistrat
    19.04.2007

Implicit Cofetarii in Sibiu

salutare miresicilor,mi-ati putea spune unde as putea comanda tortul de mireasa,vreau o cofetarie cu "renume" din sibiu.merci

Inregistrat
    27.01.2007

Implicit Re: Rochii de mireasa in Sibiu

Citat Postat de stefyssi Vezi mesajul
    salutare miresicilor,mi-ati putea spune unde as putea comanda tortul de mireasa,vreau o cofetarie cu "renume" din sibiu.merci
    eu mi-am ales un laborator din Turnisor, daca vrei mai multe amanunte scrie-mi te rog pe privat, ca sa nu facem reclama! nu stiu daca este de renume, dar prajiturile sunt ffff bune si doamna de acolo este foarte draguta, si puteti merge sa gustati si va face ce vreti voi....... parintii mei au gustat si tortul, l-au comandat micut ptr o onomastica si au fost foarte incantati, tortul este de ciocolata cu visine si pe deasupra este cu ciocolata alba belgiana.......

Inregistrat
    10.12.2006

Citat Postat de stefyssi Vezi mesajul
    Stefyssi, depinde foarte mult ce tort iti doresti. Eu stiu doua laboratoare de prajituri, unul pe str. Livezii si celalalt ar fi Redal, dar sunt sigura ca sunt mai multe. Inainte sa te hotarasti cred ca ar trebui sa treci pe la fiecare, sa gusti ce au si apoi sa alegi care iti convine ca gust si pret. Bafta!

Inregistrat
    29.03.2007

Implicit tortul de nunta

Buna miresici. O intrebare. De unde va luati tortul de nunta?

Inregistrat
    21.03.2007

Implicit Re: tortul de nunta

Citat Postat de ionelita Vezi mesajul
    Ionela, la acest subiect chiar ai de citit... pai sunt la informatii, da` nu mai stiu la care subiect cred ca "miresici din sibiu", nu mai stiu dar erau o gramada de chestii...daca vrei da-mi adresa ta mail si iti trimit un rezumat facut de Bluemoni cu tot cam ce ar trebui si unde sa cauti prin sibiu.

Inregistrat
    21.03.2007

Implicit Re: tortul de nunta

Citat Postat de ionelita Vezi mesajul
    Am vazut discutii si pe subiectul "Rochii de mireasa" printre ultimele ..Str.Livezii, Redal, si mai ...sunt acum nu am agenda la mine uffff...ca nici eu nu m-am hatarat.

Inregistrat
    06.02.2005

E unul nou in Strand.Face niste prajituri traznet.Si pe Marasesti iar face bune

Inregistrat
    07.12.2006

Si mie mi-a fost recomandata doamna de la laboratorul din Turnisor, cred ca e aceeasi de care vorbiti, are numele St-l-ta. Cred ca este ea, o verisoara de-a mea a facut nunta acum aproape 2 ani, si a luat prajiturile si tortul de acolo, o alta verisoara a comandat prajiturile pentru cununie, acum o luna, tot de acolo si chiar aseara am vorbit cu o tusica de-a mea si mi-a dat numarul de telefon ca sa sun sa rezerv, ca mi-a spus ca trebuie sa fac rezervare cu cateva luni dinainte si cand venim sa mergem, sa ne decidem ce feluri vrem.
    Eram pe punctul de a suna astazi, si am citit ceea ce ati scris, ca sa nu ne grabim, ca sunt o gramada de laboratoare bune, si avem de unde alege.
    Pana la urma as mai astepta pana venim ca sa mergem sa vedem peste tot si sa ne convingem, dar mi-e teama sa nu fie prea tarziu, inainte cu 2 luni sau o saptamana mai putin ca in primele zile avem alte treburi de rezolvat. Voi ce spuneti ?

Pagina 1 din 35 12311 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us