Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678
Rezultate de la 57 la 63 din 63

Subiect: Meniul la restaurantele din Judetul Bacau

Inregistrat
    25.04.2010

Thumbs up Re: meniul la restaurante

Citat Postat de dany27 Vezi mesajul
    buna
    imi puteti spune si mie cum e meniul la aerostar?
    am nunta in toamna si nu stiu cum e mancarea acolo
    ne-au spus k ei nu dau decat mancarea iar restul aducem noi
    La Aerostar e ok mancarea, am fost la o nunta si nu s-a plans nimeni.. Depinde ce iti pui in meniu. Erau foarte frumoase aperitivele (12 la numar), din carne nu am mancat pt k nu prea imi place mie carnea..
    De obicei cam toate restaurantele practica metoda "doar mancarea".
    Cred k raportul calitate/pret e numai bun.
    Gasesti mai multe info aici:

http://www.miresici.ro/showthread.php?t=17420

Implicit Re: Meniul la restaurantele din Judetul Bacau

Buna,

A avut cineva nunta la Seasons in Onesti sau urmeaza sa o aiba? Stie cineva cum e mancarea si servirea?

Multumesc,

Inregistrat
    05.11.2011

Buna miresici!
    Ma puteti ajuta cu cateva idei pt. meniu? Nu as vrea sa am sarmale in meniu, dar nu stiu daca fileul de peste (la cuptor sau impanat) are acelasi succes...in caz ca aleg peste cu ce fel de legume s-ar putea combina?

Va multumesc pt. eventualele sugestii.

Inregistrat
    11.05.2010

Citat Postat de Mihaitu Vezi mesajul
    Buna miresici!
    Ma puteti ajuta cu cateva idei pt. meniu? Nu as vrea sa am sarmale in meniu, dar nu stiu daca fileul de peste (la cuptor sau impanat) are acelasi succes...in caz ca aleg peste cu ce fel de legume s-ar putea combina?

Va multumesc pt. eventualele sugestii.
    Eu zic ca nu are rost sa te agiti tu ce pui langa peste..restaurantul de regula iti da variante de meniu de unde poti alege! Si sarmalutele sun ok la nunta si pestele e ok....orienteaza-te dupa tipul de invitati pe care ii ai! Daca ai, spre exemplu, invitati multi din mediul rural atunci iti recomand sa te feresti de peste cu legume....nu cred ca va fi foarte apreciat. Pestele este destul de pretentios de preparat. Intereseaza-te daca celor de la restaurant le iese cum trebuie. Eu eram pe punctul de a alege peste, pana mi-a spus un cunoscut ca a mancat peste acolo, dar n-a fost reusit.

bafta!!

Inregistrat
    05.11.2011

Citat Postat de geosim Vezi mesajul
    Eu zic ca nu are rost sa te agiti tu ce pui langa peste..restaurantul de regula iti da variante de meniu de unde poti alege! Si sarmalutele sun ok la nunta si pestele e ok....orienteaza-te dupa tipul de invitati pe care ii ai! Daca ai, spre exemplu, invitati multi din mediul rural atunci iti recomand sa te feresti de peste cu legume....nu cred ca va fi foarte apreciat. Pestele este destul de pretentios de preparat. Intereseaza-te daca celor de la restaurant le iese cum trebuie. Eu eram pe punctul de a alege peste, pana mi-a spus un cunoscut ca a mancat peste acolo, dar n-a fost reusit.

bafta!!
    Buna!
    Mersi mult de raspuns..ai dreptate, cea mai buna solutie e sa vad cum pregatesc pestele la restaurant..si apoi am sa aleg....
    O zi buna!

Inregistrat
    26.06.2012

Question Re: Meniul la restaurantele din Judetul Bacau

are cineva idee pot adauga in meniu file somon afumat, sau tuburi calamar, ma gandesc ca e mai soft cu preparate din peste,

Inregistrat
    30.10.2012

Buna, Am fost la vreo 2 nunti unde s-a servit peste...acum totul depuinde de persoane daca sunt manca peste sau nu. In mod normal se practica....acum vezi si tu!

Pagina 8 din 8 PrimulPrimul ... 678

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us