Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 21

Subiect: Apollo

Inregistrat
    25.12.2006

Implicit Apollo

fetelor stiti ceva despre acest restaurant.eu nici macar nu am stiut de el , am vazut o poza intr-o revista.ati fost vreodata ?
    cum este?

Inregistrat
    21.03.2007

Implicit Re: restaurant Apollo

Citat Postat de clara27 Vezi mesajul
    fetelor stiti ceva despre acest restaurant.eu nici macar nu am stiut de el , am vazut o poza intr-o revista.ati fost vreodata ?
    cum este?
    Draga clara, la Apollo Hermansthad (sau cum s-o scrie ca nu le am cu germana!) am mers si noi cand ne cautam restaurant. Sa stii ca este f.frumos si elegant, destul de incapator (aprox.180 locuri min. daca-mi mai amintesc eu bine?!) dar si cam scumpicel (dupa parerea mea): ne-a zis madama aia ca ar ajunge meniul cam la 160 - 170 lei bine si nu prea te lasa sa aduci tu mare scofala: gen bautura, apa sau tort. Este un fel de pensiune pt ca inchiriaza niste camere superbe...
    Mai mult daca ma uit in agenda unde imi notasem totul...
    Pupici si spor la pregatiri!

Inregistrat
    07.02.2005

Una din cele mai frumoase nunti la care am fost a avut loc chiar in acest local APOLLO.
    Este dragutz, shik, si intr-adevar putin scumpicel......recomandabil pentru o nunta mica pana in 60-70persoane.....cred ca miresica de mai sus confunda putintel lucrurile SAU poate ca noi am fost in sala mica chiar cea din fata cum intri in restaurant (poate sunt 2 sali)......
    Oricum....nimik de obiectat......adikca daca ma mai gandesc......NU AM AVUT CIORBITZA/SUPA la respectiva nunta.....in rest TOTUL A FOT DELICIOS!!!
    ….ne lovim …cademdar invatam ceva din fiecare "cadere"…

Inregistrat
    21.03.2007

Citat Postat de viviana Vezi mesajul
    Una din cele mai frumoase nunti la care am fost a avut loc chiar in acest local APOLLO.
    Este dragutz, shik, si intr-adevar putin scumpicel......recomandabil pentru o nunta mica pana in 60-70persoane.....cred ca miresica de mai sus confunda putintel lucrurile SAU poate ca noi am fost in sala mica chiar cea din fata cum intri in restaurant (poate sunt 2 sali)......
    Oricum....nimik de obiectat......adikca daca ma mai gandesc......NU AM AVUT CIORBITZA/SUPA la respectiva nunta.....in rest TOTUL A FOT DELICIOS!!!
    Nu-mi mai aminteam exact nr.locuri dar in restaurant stiam ca au mai multe deoarece noi am spua ca n-avem mai mult de 100 pers si au spus ca "nu se baga" pt atatia. Si intr-adevar acum am aflat: bar = 30 locuri capacitate, crama= 60-80 locuri iar restaurantul cel mare si elegant = aprox 140 pers sau mai mult.
    Asta poti vedea si pe site-ul lor ca e destul de incapatoare sala.

Inregistrat
    05.03.2007

la vara'mea i-au zis in dimineata nuntii sa nu duca vin rosu sau vermut rosu, ca pateaza fetzele de masa. watch out !!

Inregistrat
    06.03.2007

Thumbs up Re: restaurant Apollo

nimic de zis ... elegant, curat, ordonat ... tot ce trebe ... dar mie personal nu-mi place geometria salii ... separeurile alea ... hmmmm ... pt o nunta mi se pare cam aiurea sa nu se vada invitatii intre ei ... dj-ul e pozitionat de multe ori in afara salii principale, nu-l vede juma' de nunta ... cind vb e ca la radio pt multi dintre invitati ... cind danseaza mirii sau in general cind se danseaza, o parte din invitati nu au contact vizual cu ringul de dans ... nus ... un pic cam aiurea ... dar in rest, are standard ridicat la mai toate serviciile ...

Inregistrat
    07.02.2005

Citat Postat de guess_whatever Vezi mesajul
    nimic de zis ... elegant, curat, ordonat ... tot ce trebe ... dar mie personal nu-mi place geometria salii ... separeurile alea ... hmmmm ... pt o nunta mi se pare cam aiurea sa nu se vada invitatii intre ei ... dj-ul e pozitionat de multe ori in afara salii principale, nu-l vede juma' de nunta ... cind vb e ca la radio pt multi dintre invitati ... cind danseaza mirii sau in general cind se danseaza, o parte din invitati nu au contact vizual cu ringul de dans ... nus ... un pic cam aiurea ... dar in rest, are standard ridicat la mai toate serviciile ...
    de akord!
    pentru o nunta mika as alege prima sala.
    Pe cealalta nu o stiu (noi am for in oct-nov 2005 acolo la nunta....)
    ….ne lovim …cademdar invatam ceva din fiecare "cadere"…

Inregistrat
    27.01.2008

buna fetelor si eu am rezervarea facuta ptr 22 iunie tot la acest restaurant APOLLO si vas ruga din tot sufletul sa dati cateva detalii . Eu din pacate nu am cum sa vad personal acest restaurant, ptr ca sunt in strainatate...... stiti cumva pun huse la scaune? cum aranjeaza sala ptr nunta? va rog dak stiti spuneti-mi si mie plssssss

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us