Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 11 din 11

Subiect: Vestimentatie pentru cununia civila

Inregistrat
    16.03.2010

Implicit Re: Costumas/rochita starea civila

Citat Postat de alca Vezi mesajul
    Buna,
    Sunt din Bucuresti si as dori sa stiu pe unde as putea gasi in Sibiu costumase/rochite nu f scumpe dar dragute.
    eu te-as sfatui sa incerci la Gama. eu am cumparate multe rochii de acolo, atat de zi cat si de seara (au si costumase dragutze).
    magazinul este pe strada zidului nr. 7

Inregistrat
    18.07.2010

Multam mult, dar explica-mi te rog pe unde este magazinul ca nu stiu f bn sibiul mai cu seama stradutele.

Inregistrat
    16.03.2010

Citat Postat de alca Vezi mesajul
    Multam mult, dar explica-mi te rog pe unde este magazinul ca nu stiu f bn sibiul mai cu seama stradutele.
    scuze la asta nu m-am gandit
    din piata mica cobori pe sub podul minciunilor si mergi tot inainte, strada se numeste ocnei
    mergi tot inainte vreo 5-10 min, si la un moment dat vezi in fata o fabrica mare, independenta. chiar inainte de fabrica asta, o iei pe ultima strada la stanga
    dupa ce ai facut la stanga, mai mergi vreo 50 de m si pe partea dreapta a strazi este magazinul gama

sper ca am explicat cat de cat ok

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us