Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 11

Subiect: Vestimentatie pentru cununia civila

Inregistrat
    17.09.2006

Implicit Vestimentatie pentru cununia civila

Salutari de la Iasi !

Eu o sa vin la Sibiu pt o conferinta vreo 3 zile si cum nu am gasit nimic cu ce sa ma imbrac pt starea civila... Poate gasesc pe la voi, pls dati-mi niste idei unde sa caut!

Inregistrat
    10.12.2006

Implicit Re: costumas/rochita starea civila

Pentru rochii sau costumase mai deosebite poti incerca pe centru, la magazinul Sorina, pe str. Banatului, nu stiu cum se numeste magazinul (nu e departe de centru, vis a vis de Facultatea de Litere), in Mall, am inteles ca mai e un magazin undeva pe langa Piata Cibin, Dinaela poate sa-ti dea mai multe detalii pt ca de acolo si-a luat rochie pt nunta soacra ei. Ar mai fi magazinul Dumbrava, dar nu sunt prea multe standuri cu rochii de gala. Tot pe centru, aproape de piata mare este magazinul Moda Aliss unde de obicei au costumase dragute. Fetelor, pe Zidului, la Gama, au si rochii gata facute sau numai la comanda?
    O sa ma mai gandesc si daca imi vin in minte si alte magazine o sa mai scriu. Cand vii la Sibiu?

Inregistrat
    17.09.2006

O sa ajung vineri seara si stau pana duminica la pranz. Sper sa gasesc ceva... ca o iau razna

Inregistrat
    17.04.2009

Citat Postat de sunset Vezi mesajul
    O sa ajung vineri seara si stau pana duminica la pranz. Sper sa gasesc ceva... ca o iau razna
    eu sunt de parere ca o femeie trebuie sa se imbrace cu o rochita alba la cununia civila

Inregistrat
    24.03.2010

Implicit Re: Costumas/rochita starea civila

Buna fetelor, va rog mult de tot sa mi spneti daca stiti cumva daca exista in sibiu rochii de ocazie de inchiriat si unde? v as fi foarte recunoascatoare. repet, de ocazie, nu de mireasa sau de cununie. ms mult. ast rasp cu nerabdare daca stiti.

Inregistrat
    28.02.2010

Sunt si eu interesata de subiect daca stie cineva.
    merci

Inregistrat
    09.05.2010

Smile Re: costumas/rochita starea civila

Citat Postat de orhideea26 Vezi mesajul
    eu sunt de parere ca o femeie trebuie sa se imbrace cu o rochita alba la cununia civila
    eu mi-as dori o rochita cularea untului pentru cununia civila si eventual decat sa caut prin tot orasul prefer sa mi-o fac la comanda,

Inregistrat
    18.07.2010

Buna,
    Sunt din Bucuresti si as dori sa stiu pe unde as putea gasi in Sibiu costumase/rochite nu f scumpe dar dragute.

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us