Pagina 1 din 87 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 689

Subiect: Restaurant "Moara de Foc" Iasi

Inregistrat
    23.04.2007

Implicit Restaurant "Moara de Foc" Iasi

Poate e prea devreme, dar noi am inceput sa ne cautam sala ... si avem o luna de zile de cand tot umblam dar nu ne putem hotara. Cei drept multe nici nu ne prea plac! Nu vrem o nunta mare, max. 50 pers.. Restaurantul "Moara de foc" ne-a atras atentia, dar nu stim mai nimic despre cum sunt nuntile acolo? Meniul e 140 RON si iti amenajeaza si sala in banii astia(huse, aranjamente florale pe mese). Dar sincer nu sunt hotarata daca sa achit sau nu avansul pentru sala 1200 RON (pt. personal)!?!

Inregistrat
    11.02.2007

Implicit Re: Cum este la "Moara de foc"?

Buna!
    Mesele sunt rotunde,
    e cam aglomerata sala, depinde de nr invitatilor,
    meniul pe la anul..150 lei fara bautura
    costa amenajarea salii
    cam atit miau spus ei...
    parca nu se percepe chirie...
    N-am fost la nici o petrecere acolo...

Inregistrat
    11.08.2006

Citat Postat de ancutzelu Vezi mesajul
    Poate e prea devreme, dar noi am inceput sa ne cautam sala ... si avem o luna de zile de cand tot umblam dar nu ne putem hotara. Cei drept multe nici nu ne prea plac! Nu vrem o nunta mare, max. 50 pers.. Restaurantul "Moara de foc" ne-a atras atentia, dar nu stim mai nimic despre cum sunt nuntile acolo? Meniul e 140 RON si iti amenajeaza si sala in banii astia(huse, aranjamente florale pe mese). Dar sincer nu sunt hotarata daca sa achit sau nu avansul pentru sala 1200 RON (pt. personal)!?!
    Eu am fost la o cumatrie la Moara de Foc si mi-a placut f mult, dar...duminica am fost cu niste prieteni si am mancat o pizza si a fost jale...noi fetele am facut toxiinfectie alimentara, avea un gust cam ciudat si cand am ajuns seara acasa a fost jale....mi-a luat 3 zile sa imi revin. Poate a fost un caz izolat, dar totusi...am fost 3 persoane carora ni s-a facut rau!!!!poate restaurantul se aprovizioneaza separat...

Inregistrat
    04.01.2007

Acu un an,in decembrie am fost cumatra mare cum se zice..am botezat eu cu iubi si au facut cumatrie acolo si a fost super!Si mancare buna si servire si sala..muzica nu stiu ca noi am adus pe altcineva,nu au fost cei de acolo.Toata lumea a fost multumita.

Inregistrat
    30.04.2007

Eu am fost la o nunta acolo in oct2006 si mi-a placut mult. Daca nu pana in 100 de invitati sala e f potrivita. din cate stiu atunci decorarea salii a intrat in pretul meniului, si mancarea a fost buna.

Inregistrat
    06.06.2007

Nu are nimeni vreo poza cu sala?

Inregistrat
    06.06.2007

Question Re: Cum este la "Moara de foc"?

Stie cineva dintre fetele care au fost la vreo petrecere aici cum e cu formatia?Canta frumos?

Inregistrat
    04.01.2007

Citat Postat de carmen82 Vezi mesajul
    Stie cineva dintre fetele care au fost la vreo petrecere aici cum e cu formatia?Canta frumos?
    Cred ca sunt cei de la Coco Band,parca asa se numesc si canta f frumos.I-am ascultat la o nunta la Astoria,acu vreo luna.

Pagina 1 din 87 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us