Pagina 110 din 110 PrimulPrimul ... 1060100108109110
Rezultate de la 873 la 880 din 880

Subiect: Fotografi in Brasov

Inregistrat
    17.02.2014

Implicit Re: Fotografi in Brasov

Citat Postat de 28geo04 Vezi mesajul
    buna fetelor...si noi ne-am intalnit cu cei de la Pozitive Image, de fapt doar cu el....oricum am batut palma pe loc, materiale de calitate, raportul calitate pret mi s-a parut ok....si noi am ales pachetul platinum dar am modificat un pic dimensiunile la albumul mirilor si al nasilor, si vom mai plati in plus....speram sa fie ok

Ce dimensiune ati ales la albumul mirilor? Am fost si noi la intalnirea cu cei de la Pozitive Image si a fost doar el.

Inregistrat
    18.02.2014

Citat Postat de ralu_tndr Vezi mesajul
    Ce dimensiune ati ales la albumul mirilor? Am fost si noi la intalnirea cu cei de la Pozitive Image si a fost doar el.

cel mai mare....nu stiu exact dimensiunile.....mostra lor era cu alb si rosu, daca imi aduc bine aminte.

Inregistrat
    17.07.2013

Eu l-am ales pe Endre Fulop din Brasov
    L-a mai avut cineva ca fotograf?

Inregistrat
    17.02.2014

Citat Postat de 28geo04 Vezi mesajul
    cel mai mare....nu stiu exact dimensiunile.....mostra lor era cu alb si rosu, daca imi aduc bine aminte.
    Gata il stiu, l-am vazut si noi....e foarte mare si un pic greu dar e foarte frumos!

Citat Postat de anusca85 Vezi mesajul
    Eu l-am ales pe Endre Fulop din Brasov
    L-a mai avut cineva ca fotograf?
    Nu am auzit de el. Cum este?
    am vazut ca ai avut nunta la bielmann. Ai putea sa imi dai mai multe detalii te rog frumos, pt ca si a noastra o sa fie tot acolo
    mersi

Inregistrat
    17.07.2013

Buna ti-am citit mesajul dar nu pot sa-ti trimit inapoi las-mi un e-mail si iti voi raspunde acolo

Citat Postat de oana_adriana30 Vezi mesajul
    Nu am auzit de el. Cum este?
    am vazut ca ai avut nunta la bielmann. Ai putea sa imi dai mai multe detalii te rog frumos, pt ca si a noastra o sa fie tot acolo
    mersi

Inregistrat
    18.01.2013

[QUOTE=bella_m;4909167]Dragi viitoare miresici,

Daca va doriti la nunta poze suuuperbe, neprelucrate excesiv si cu iz natural vi-l recomand cu toata inima pe Adrian Morgovan din Codlea, AMfoto. Acum ca avem deja si rezultatul muncii lui va pot spune ca sunt extrem de multumita de tot : sedinta cununie civila, nunta si love the dress. Ideile de decor si inventivitatea lui va vor lasa o amprenta extraordinara si veti privi acele poze si peste 25 ani simtand aceeasi emotie
    Pretul pentru tot ce am scris mai sus este mai mult decat convenabil pentru calitatea oferita.
    Contactati-l si va veti convinge!

Spor la miresit!

Inregistrat
    30.04.2015

Buna dragi colege miresici, noi avem nunta la anul pe data de 30 iulie in poiana la escalade si pentru partea de fotografie ne uitam la Vlad Solomon. Fotografiile lui sunt superbe, mi-a placut si designul site-ului, si faptul ca are fotografii cu albumele facute de el la diverse nunti. Vroiam sa va intreb daca a lucrat cineva cu el? Cum e ca persoana, daca e serios, profesionist? Precizez ca inca nu l-am contactat

Pagina 110 din 110 PrimulPrimul ... 1060100108109110

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us