Pagina 2 din 73 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 583

Subiect: Tema nuntii: Decoratiuni marine

Inregistrat
    19.03.2007

Implicit Re: Nunti tematice: decoratiuni marine

ce mai face angelica noastra, eeeeee hai sa iti spun ca am definitivat aranjamentul penttu invitati , bine am terminat ideea ca de-abia acum o sa cumpar de fapt mai am doar scoicile si lumanarile ca oglinda si bol mi-am facut stocul.cand o sa am produsul final o sa vi-l arat cu cea mai mare placere.Te pupicesc si multam pt ajutor .

pupicesti multiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Inregistrat
    25.10.2006

Smile Re: Nunti tematice: decoratiuni marine

Citat Postat de mitzuskaya Vezi mesajul
    ce mai face angelica noastra, eeeeee hai sa iti spun ca am definitivat aranjamentul penttu invitati , bine am terminat ideea ca de-abia acum o sa cumpar de fapt mai am doar scoicile si lumanarile ca oglinda si bol mi-am facut stocul.cand o sa am produsul final o sa vi-l arat cu cea mai mare placere.Te pupicesc si multam pt ajutor .

te asteptam cu poze

Totul merge bine, multumesc, in linie dreapta.....si mai avem putin....

Pupici
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu (Report Post).

Inregistrat
    01.04.2007

Citat Postat de mitzuskaya Vezi mesajul

Buna!
    Imi spui si mie te rog de unde ai cumparat bolurile si cat te-au costat?
    Vreau sa-mi fac si eu singurica aranjamentele, dar nu stiu de unde sa cumpar vazele / bolurile la preturi acceptabile...

Multumesc mult-mult!

Pupici

Inregistrat
    17.08.2006

Citat Postat de angelic_dolphine Vezi mesajul
    .....................
    angelik stii cumva unde as putea gasi ceva de genul acesta ; e o poza atasata de tine si cred ca sunt lumanarele/

Inregistrat
    17.08.2006

am uitat poza
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    19.03.2007

Citat Postat de anette Vezi mesajul
    Buna!
    Imi spui si mie te rog de unde ai cumparat bolurile si cat te-au costat?
    Vreau sa-mi fac si eu singurica aranjamentele, dar nu stiu de unde sa cumpar vazele / bolurile la preturi acceptabile...

Multumesc mult-mult!

Pupici
    Buna, Am cumparat bolurile de la un magazin cu sticlarie din halele centrale ploiesti, acolo am gasit ff multe modele.Am dat pe un bol 8.7 lei ,am cumparat ce aveau ei pe stoc si dupa aceea restul de boluri le-am achizitionat de la un alt magazin cu decoratiuni si am dat 15 lei pe un bol, aproape dublu.
    BAfta in pregatiri!
    Pupicesti!!!!
    daca mai vrei sa ma intrebi ceva , nu ezita !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Inregistrat
    25.10.2006

Smile Re: Nunti tematice: decoratiuni marine

Citat Postat de INA81 Vezi mesajul
    angelik stii cumva unde as putea gasi ceva de genul acesta ; e o poza atasata de tine si cred ca sunt lumanarele/
    Ma tem ca in Romania ar trebui sa cauti mult.....am vazut ceva asemanator la o firma care facea decoratiuni, dar erau mult mai mari si in forma de animalute.....

In schimb, le-am gasit pe net, se pot achizitiona din America, la comanda....vreo 2 dolari bucata.....
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu (Report Post).

Inregistrat
    27.03.2007

Talking

Cineva pe aici cu tema asta...pozici etc..

Pun si eu cateva....
    Imagini atasate Imagini atasate

Pagina 2 din 73 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us