Pagina 73 din 73 PrimulPrimul ... 2363717273
Rezultate de la 577 la 583 din 583

Subiect: Tema nuntii: Decoratiuni marine

Inregistrat
    16.10.2012

Implicit Re: Tema nuntii: Decoratiuni marine

Ma alatur si eu ideilor voastre pentru nuntile cu tema marina.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    16.09.2013

Citat Postat de ALEXA_21 Vezi mesajul
    buna.imi poti trimite si mie pe privat site-ul cu firma care face aceste lumanari.mersi

Buna,

Ma poti ajuta si pe mine cu firma de la care ai cumparat lumanarile? Modelele de la uana

Mersi

Inregistrat
    16.09.2013

Buna fete,

Vad ca nu prea mai este activitate in ultima perioada pe acest site. Sper totusi sa nu fi disparut viitoarele miresici, iar cele care au avut deja fericitul eveniment sa ne ajute cu sfaturi
    Am si o nedumerire, de fapt mai multe dar acuma as vrea sa stiu cum sa combin sau daca sa combin decoratiunile de pe mese(scoici, boluri, stelute, etc) cu flori. Daca da, cu ce fel de aranjamente florale ar merge?
    Eu acuma incep sa imi fac o idee de ansamblu, ce as vrea legat de tema aceasta si in acelasi timp vreau sa fac cat mai multe din acestea:decoratiuni, marturii, invitatii cu manuta mea.
    Chiar as avea nevoie de sfaturi si ponturi de la cele care au trecut deja prin asta sau vor trece si au deja ceva concret lucrat :P

Astept cu nerabdare raspunsurile voastre

Inregistrat
    27.01.2013

Hey : )
    nu ma asteptam sa fie atat de multa lume interesata de nunti cu aceasta tematica, am crezut ca o sa incep eu un topic nou!!!!!
    Magdateo - imi poti spune daca astfel de chestii se gasesc la un magazin in Bucuresti sau sunt doar imagini de pe net??
    Multumesc mult!!

Inregistrat
    25.06.2013

Citat Postat de sabrinapopovici Vezi mesajul
    Hey : )
    nu ma asteptam sa fie atat de multa lume interesata de nunti cu aceasta tematica, am crezut ca o sa incep eu un topic nou!!!!!
    Magdateo - imi poti spune daca astfel de chestii se gasesc la un magazin in Bucuresti sau sunt doar imagini de pe net??
    Multumesc mult!!
    Ce o sa pui pe mese ca decoratiuni ? Eu am fost la o nunta cu tematica marina si aveau mici acvarii cu pestisori colorati ...nu stiu cam cat costa treaba asta dar era fain ! Si eu m-am gandit sa fac cu tematica asta

Inregistrat
    26.07.2013

Citat Postat de alexandra.rus88 Vezi mesajul
    Buna fete,

Vad ca nu prea mai este activitate in ultima perioada pe acest site. Sper totusi sa nu fi disparut viitoarele miresici, iar cele care au avut deja fericitul eveniment sa ne ajute cu sfaturi
    Am si o nedumerire, de fapt mai multe dar acuma as vrea sa stiu cum sa combin sau daca sa combin decoratiunile de pe mese(scoici, boluri, stelute, etc) cu flori. Daca da, cu ce fel de aranjamente florale ar merge?
    Eu acuma incep sa imi fac o idee de ansamblu, ce as vrea legat de tema aceasta si in acelasi timp vreau sa fac cat mai multe din acestea:decoratiuni, marturii, invitatii cu manuta mea.
    Chiar as avea nevoie de sfaturi si ponturi de la cele care au trecut deja prin asta sau vor trece si au deja ceva concret lucrat :P

Astept cu nerabdare raspunsurile voastre
    Buna,
    Atasez un aranjament poate te va inspira Florile albe cred ca merg cel mai bine cu tema asta.

Inregistrat
    28.03.2014

Buna fetelor...Aici pe forum am gasit sursa de inspiratie si sfaturi foarte utile pentru cum sa imi fac singura invitatiile. Si pentru ca am vrut sa alegem o tema care sa ne reprezinte, am mers pe varianta tema marina si in acest caz invitatiile le-am pus in sticlute.
    • File Type: jpg 1.jpg (24,7 KB, 4 views)

Pagina 73 din 73 PrimulPrimul ... 2363717273

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us