Pagina 1 din 73 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 583

Subiect: Tema nuntii: Decoratiuni marine

Inregistrat
    25.10.2006

Post Tema nuntii: Decoratiuni marine

Cu dedicatie speciala pt mitzuskaya, ca sa uite de suparare ca i s-a spart bolul cu scoici si lumanari plutitoare......si pt. ca nu-si mai gaseste alte boluri pe masura.......

Idei pentru decoratiuni ale unei nunti cu tematica marina......
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu (Report Post).

Inregistrat
    25.10.2006

Smile

........decoratiuni superbe
    Imagini atasate Imagini atasate
    Va rog sa ne semnalati orice mesaj cu continut publicitar, discriminator, agresiv sau care incalca in orice fel Regulamentul folosind triunghiul rosu (Report Post).

Inregistrat
    25.10.2006

Smile Re: Nunti tematice: decoratiuni marine

O multime de torturi cu tematica marina

http://www.miresici.ro/showthread.ph...d=1#post206959

Inregistrat
    19.03.2007

Implicit Re: Nunti tematice: decoratiuni marine

Citat Postat de angelic_dolphine Vezi mesajul
    Cu dedicatie speciala pt mitzuskaya, ca sa uite de suparare ca i s-a spart bolul cu scoici si lumanari plutitoare......si pt. ca nu-si mai gaseste alte boluri pe masura.......

Idei pentru decoratiuni ale unei nunti cu tematica marina......
    Am uitat sa te pun la curent, bine ieri am aflat, am gasit bol din acela care am avut si inainte si s-a spart , m-am dus la vanzatoare si i-am spus ca ii dau in plus pe bol daca imi gaseste un furnizor si cand a auzit asta imediat a zis ca se rezolva.Asa ca joi ma duc sa iau bolurile si imediat ma duc sa imi fac oglinda potrivita si pot sa demarez toata operatiunea.Abia astept sa vad ce iese.
    scuze da nu am mai intrat pe net si acum am vazut dedicatia.
    Saru'mana mult , pupicestiiiiiiiii esti o scumpa

Inregistrat
    25.10.2006

Citat Postat de mitzuskaya Vezi mesajul
    Am uitat sa te pun la curent, bine ieri am aflat, am gasit bol din acela care am avut si inainte si s-a spart , m-am dus la vanzatoare si i-am spus ca ii dau in plus pe bol daca imi gaseste un furnizor si cand a auzit asta imediat a zis ca se rezolva.Asa ca joi ma duc sa iau bolurile si imediat ma duc sa imi fac oglinda potrivita si pot sa demarez toata operatiunea.Abia astept sa vad ce iese.
    scuze da nu am mai intrat pe net si acum am vazut dedicatia.
    Saru'mana mult , pupicestiiiiiiiii esti o scumpa
    Ma bucur mult pentru tine, ca nu mai esti suparata

Inregistrat
    12.04.2007

Citat Postat de angelic_dolphine Vezi mesajul
    .....lampi in forma de scoica..............
    m-ai innebunit efectiv...nu credeam ca pot gasi atatea idei de decoratiuni, torturi si multe altele cu scoici...tematica marina, in general..sarut mana!
    eu tot pe aceasta tema vreau sa merg, aveam cateva idei, dar acum mi s-a aprins beculetu am si mai multe in cap...multumesc din suflet!

Inregistrat
    25.10.2006

Citat Postat de alipety Vezi mesajul
    m-ai innebunit efectiv...nu credeam ca pot gasi atatea idei de decoratiuni, torturi si multe altele cu scoici...tematica marina, in general..sarut mana!
    eu tot pe aceasta tema vreau sa merg, aveam cateva idei, dar acum mi s-a aprins beculetu am si mai multe in cap...multumesc din suflet!
    Sa-ti fie de folos

Cateva Idei Pe Tema Asta....
    Imagini atasate Imagini atasate

---------------------------------

LISTA BURTICI SI BEBEI BRASOV:
    http://docs.google.com/Doc?docid=0Aa...enFzYmNz&hl=en
    POZE:
    http://picasaweb.google.com/irinasiclara
    http://picasaweb.google.com/irinuka1980

Pagina 1 din 73 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us